Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası (KTSO) Yönetim Kurulu Başkanı Soner Ilık ile KTSO Meclis Başkanı İsmail Hakkı Özsan, Kırklareli merkez ilçede faaliyete geçen Dokuzhöyük Yöresel Şarküteri’yi ziyaret ederek, işletme sahipleri Gürkan Aydın ile Kadriye Aydın’a “Hayırlı olsun” temennisinde bulundu.

İşletme sahipleri gerçekleştirdikleri ziyaretlerinden dolayı Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası (KTSO) Yönetim Kurulu Başkanı Soner Ilık ile KTSO Meclis Başkanı İsmail Hakkı Özsan’a teşekkür ederek; “Dokuzhöyük Yöresel Şarküteri olarak yöresel ve doğal ürünler ile Kırklarelili hemşerilerimizin hizmetindeyiz. Allah utandırmasın” dedi.

KTSO Yönetim Kurulu Başkanı Soner Ilık; “Kırklareli merkez ilçe Karacaibrahim Mahallesi Mustafa Kemal Bulvarı Güzelocak Sitesi B/Blok No. 62’de halkımıza hizmet vermeye başlayan işyerinin hayırlı uğurlu olmasını diliyor, bol kazançlar temenni ediyorum. Yerel ürünlerimizin tanıtımını yapan tüm işyerlerimizin yanındayız. Kendilerine ilimizin tanıtımına yaptıkları katkılarından ve ilimiz ekonomisinin canlanması için sağladıkları istihdamdan dolayı teşekkür ederiz” dedi.