Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası (KTSO) Yönetim Kurulu Başkanı Soner Ilık, KTSO Meclis Başkanı İ. Hakkı Özsan ile KTSO Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Serkan Keser, Izgara ve Köfte Salonu’nu hizmete açan S.S. Kayalı Köyü Tarımsal Kalkınma Kooperatifi Başkanı Mustafa Çıldır’a “Hayırlı olsun” ziyaretinde bulundu.

* KTSO Başkanı Soner Ilık; “Yerel ürünlerimizi tanıtan tüm işyerlerimizin yanındayız”

KTSO Yönetim Kurulu Başkanı Soner Ilık; “Süt ve Et Ürünleri’nin yanı sıra Izgara ve Köfte Salonu olarak 2. Şubesi ile Kırklareli merkez ilçe Karacaibrahim Mahallesi Dereüstü Sokak No. 3’te halkımıza hizmet vermeye başlayan işyerinin hayırlı uğurlu olmasını diliyor, bol kazançlar temenni ediyorum. Yerel ürünlerimizin tanıtımını yapan tüm işyerlerimizin yanın da olduğumuz gibi kooperatifimizin de yanındayız. Kendilerine ilimizin tanıtımına yaptıkları katkılarından ve ilimiz ekonomisinin canlanması için sağladıkları istihdamdan dolayı teşekkür ederiz” dedi.

* Kooperatif Başkanı Mustafa Çıldır; “Tüm halkımızı yeni açtığımız Izgara ve Köfte Salonumuza davet ediyoruz

S.S. Kayalı Köyü Tarımsal Kalkınma Kooperatifi Başkanı Mustafa Çıldır’da KTSO Başkanı Soner Ilık ile beraberindekilere ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederek; “Kırklareli merkez ilçede açtığımız ilk şubemiz ile bugüne kadar Süt ve Et Ürünleri ile hizmet veriyorduk. Bugünden itibaren 2. Şubemiz ile yine Süt ve Et Ürünlerimizin satışının yanı sıra Izgara ve Köfte Salonumuz ile halkımızın hizmetindeyiz. Ev ve iş yerlerine servisimizle hizmetimiz de var. Tüm halkımızı yeni açtığımız Izgara ve Köfte Salonumuza davet ediyoruz” dedi.

Kooperatif Başkanı Mustafa Çıldır, KTSO Yönetim Kurulu Başkanı Soner Ilık, KTSO Meclis Başkanı İ. Hakkı Özsan ve KTSO Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Serkan Keser’e, hizmete açtıkları 2. Şubeleri ile Izgara ve Köfte Salonu’nu gezdirerek bilgiler verdi.