Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası (KTSO) Başkanı Soner Ilık, Kırklareli’ye Tarım Sektörü’nde yatırım yapmak için gelen FS Tarım Yetkilileri Suzi Vur, Fadıl Fuat Yazıcılar, Client Company’den Birkan Babakol ile Trakya Kalkınma Ajansı Kırklareli Yatırım Destek Ofisi Koordinatörü Emre Beji’yi ağırladı.

Kırklareli’ye yatırım yapmak istemelerinden dolayı memnun kaldıklarını ifade eden KTSO Başkanı Soner Ilık; “Öncelikle ilimize göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ediyorum. İlimizde Sanayi ve Ticari yatırımlar artarak devam etmektedir. Oda olarak bu gelişimi teşvik etmek ve işbirliği olanaklarını araştırıp üyelerimize sunmak konularında çalışmalar yapıyoruz. Bu kapsamda birçok girişimlerde bulunduk. Kırklareli’ye yatırım yapmak isteyen tüm yatırımcılara kapılarımız ve imkanlarımız açık. İlimizdeki avantajları da kullanarak yapmak istediğiniz Tarım Sektörü’ndeki yatırım ile ilgili olarak yapacağınız çalışmalara gerekli destekleri vermeye hazırız” dedi.

Tarım Sektörü’nde yapmak istedikleri yatırımlarını Kırklareli’de gerçekleştirmek istediklerini dile getiren FS Tarım yetkilileri, bilgiler alarak görüş alışverişinde bulundular.