Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası (KTSO) Yönetim Kurulu Başkanı Soner Ilık, KTSO Meclis Başkanı İsmail Hakkı Özsan, KTSO Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Serkan Keser, KTSO Yönetim Kurulu Üyeleri Hüsnü Güngör Akarca ile Ahmet Eroğlu, Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Kırklareli İl Teşkilatı’nın yeni yönetimini ağırladı.

Ziyarette; CHP Kırklareli İl Başkanı Av. Alaaddin Güncer, CHP Kırklareli İl Başkan Yardımcısı Gürcan Saatçı, CHP Kırklareli İl Yönetim Kurulu Üyeleri Ergin Soykan, Seda Düzyol, CHP Kırklareli Merkez İlçe Başkanı Özgür Uygul, CHP Kırklareli Merkez İlçe Yönetim Kurulu Üyesi Güler Yenici, CHP Kırklareli Kadın Kolları İl Başkanı Gül Şengül, CHP Kırklareli Merkez İlçe Kadın Kolları Başkanı Serpil Yavuzcan yer aldı.

Samimi bir ortamda gerçekleştirilen ziyarette KTSO Başkanı Soner Ilık, CHP Kırklareli İl Teşkilatı’nın yeni yönetimine başarılar dileyerek, hayırlı olsun temennisinde bulundu. Kırklareli’de ekonominin canlanması ve istihdamın artması için Oda olarak yaptıkları çalışmalarla ilgili olarak bilgiler verdi.