Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası (KTSO) Başkanı Soner Ilık’ın öncülüğünde Kırklareli’ye gelen Trakya Umudunu Kaybetme Elim Sende Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği (TUKESDER) Başkanı Öznur Öztunalı, Dernek Yönetim Kurulu Üyesi Füsun Özmen ve Dernek Gönüllüsü Hülya Perin, Kırklareli Çocuk Evleri Koordinasyon Merkezi’ni ziyaret ederek 28 adet Ramazan Bayramı Kıyafet Yardımı Çeki’ni Kurum Müdürü Hakan Yağan’a teslim ettiler.

Trakya Umudunu Kaybetme Elim Sende Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği (TUKESDER) Başkanı Öznur Öztunalı ile beraberindekilere kurum hakkında bilgiler veren Müdür Hakan Yağan, yardımlarından dolayı çocuklar adına dernek yetkililerine teşekkür etti.

* KTSO Başkanı Soner Ilık; “Dernek yetkililerine ilimiz adına teşekkür ediyorum”

Böylesi anlamlı bir yardıma aracılık etmekten son derece mutlu olduğunu ifade eden KTSO Başkanı Soner Ilık; “Tekirdağ’ın Çorlu İiçesi’nde bulunan ve yaptığı güzel çalışmalarla kamuoyunun büyük taktirini toplayan Trakya Umudunu Kaybetme Elim Sende Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği, artık tüm Trakya Bölgesi’ne açılmaya başladı. Başkanlığını Öznur Öztunalı’nın yaptığı dernek umutsuzluğa düşmüş birçok kişiye umut olmaya devam ediyor. Birçok ihtiyaç sahibi insanlara yaptığı gönüllü yardımlarla kendinden söz ettiren bu derneğin Kırklareli’de yaptığı bu yardıma aracılık etmekten son derece mutluyum. Bu yardım ile burada barınan 28 çocuğumuz Ramazan Bayramı’na yeni kıyafetleri ile girerek, neşeli bir bayram geçirecekler. Yapılan bu yardımların herkese örnek teşkil etmesini diliyor, yardımda bulunan dernek yetkililerine ilimiz adına teşekkür ediyorum” dedi.