Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası (KTSO) ve Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) her yıl olduğu gibi bu Ramazan Ayı’nda da ihtiyaç sahibi ailelere yardım elini uzattı.

Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Soner Ilık; “Her yıl olduğu gibi bu yılda Türkiye Odalar ve Borsalar Birliğimizin ihtiyaç sahiplerine verilmek üzere gönderdiği 900 adet Gıda Yardımı’nı ihtiyaç sahibi ailelere ulaştırmanın manevi hazzını yaşıyoruz. Mübarek Ramazan Ayı’nda ihtiyaç sahibi ailelerimizi az da olsa sevindirmemizde emeği geçen Odamızın değerli üyelerine ve Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’ne çok teşekkür ederiz.

Ramazan ayı süresince ihtiyaç sahibi aileleri sevindirmek istedik. İçerisinde bulunduğumuz ve İslam Âlemi tarafından aynı zamanda birlik, beraberlik ve yardımlaşma ayı olarak kabul edilen Ramazan Ayı münasebetiyle gerçekleştirdiğimiz bu yardımlar, bu ayın ruhuna uygun bir şekilde gerçekleşmiştir.

Mübarek Ramazan Ayı’nın Kırklareli’mizin ve ülkemizin birlik ve beraberliğini pekiştirmesini temenni eder, herkesin Ramazan Bayramı’nı kutlarım” dedi.