Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası (KTSO) ile Trakya Kalkınma Ajansı’nın destek verdiği ve Kırklareli Üniversitesi University4Society Ekibi tarafından organize edilen “University4Society@Kırklareli Girişimcilik Yarışması”nda 4’ncü olan “Welness Card” İş Fikri Ekibi’nin genç girişimcileri; Bağcan Karaca, Aslıhan Betül Mert ile Yunus Aksuoğlu Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası (KTSO) Başkanı Soner Ilık’ı ziyaret etti.

“Welness Card” İş Fikri Ekibi gerçekleştirdikleri ziyaretlerinde; İnsanların kilo vermesini, kilo almasını, kilolarını korumasını ve aynı zamanda alerjenlere karşı hayati önlemlerin alınmasını sağlamayı amaçlayan iş fikirleri ile ilgili yapılan çalışmaları aktardılar. Başkan Ilık ile çalışmalarının geliştirilmesi konusunda fikir alışverişinde bulundular.

* KTSO Başkanı Soner Ilık; “Her zaman genç girişimcilerimizin yanındayız”

Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Soner Ilık; “Odamız ve Trakya Kalkınma Ajansı ortaklığıyla hayata geçirdiğimiz Kırklareli Facebook İstasyon Bölgesel Topluluk Merkezi’nde 06-08 Mart 2020 tarihlerinde düzenlenen “University4Society@Kırklareli Girişimcilik Yarışması”nda 4’ncü olan Kırklareli Üniversitesi Elektrik ve Elektronik Mühendisliği Bölümü öğrencilerinden oluşan “Welness Card” İş Fikri Ekibi’ni misafir ettik. Ekipte yer alan genç girişimci arkadaşlarımız Mentörlük ve Koçluk gibi desteklerden yararlanma imkanını kazanmışlardı. Bize iş fikirleri ile ilgili olarak bugüne kadar yaptıkları çalışmalarını anlattılar.  Kendilerine çalışmalarını ne yönde geliştirmeleri gerektiği konusundaki fikirlerimizi aktardık. Oda olarak her zaman genç girişimcilerimizin yanında ve destekçisi olmaya devam edeceğiz” dedi.