Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası (KTSO) ile Trakya Elektrik Perakende Satış A.Ş. (TREPAŞ) arasında imzalanan “Elektrikte İndirim” Protokolü ile oda üyesi Sanayi Kuruluşları ve Ticarethanelere Elektrik hem indirimli verilecek hem de tarife 12 ay boyunca sabitlenecek.

10 Mart 2020 Salı günü saat 14.30’da Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası’nda yapılan imza töreninde; Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı İsmail Hakkı Özsan ile Trakya Elektrik Perakende Satış A.Ş.  Satış ve Müşteri Hizmetleri Müdürü Nihat Ülkücü protokole imza attı.

Törende;  Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Soner Ilık, KTSO Yönetim Kurulu Üyesi Nihat Bıyıklı, TREPAŞ Tahakkuk Tahsilat Müdürü ve Edirne&Kırklareli Müşteri Hizmetleri Müdürü S. Burak Savaş, TREPAŞ Takım Lideri Nail Ürkmez ile TREPAŞ Kırklareli Müşteri Hizmetleri Sorumlusu Volkan Çekinmez yer aldı.

 * KTSO Meclis Başkanı Özsan; “TREPAŞ, oda üyemiz Sanayi Kuruluşları ve Ticarethanelere elektriği indirerek, tarifeyi 12 ay boyunca sabitleyecek”

Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı İsmail Hakkı Özsan yapılan protokol ile oda üyesi Sanayi Kuruluşları ve Ticarethanelere elektriğin indirimli olarak verileceğini belirterek; “Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası olarak TREPAŞ ile yaptığımız anlaşma gereği oda üyemiz Sanayi Kuruluşları ve Ticarethanelere elektriği indirimli sağlayacak. İmzalanan anlaşma çerçevesinde TREPAŞ, oda üyesi olan Ticarethane ve Sanayi Kuruluşlarımız Elektrik’te hem İndirim uygulayıp hem de tarifeye gelebilecek zamlardan etkilenmemeleri için 12 ay boyunca sabitleyecek” dedi.

 * TREPAŞ Satış ve Müşteri Hizmetleri Müdürü Ülkücü; “Amacımız uzun yıllar hizmet vereceğimiz tüm müşterilerimize daha kaliteli ve sürdürülebilir hizmet vermektir”

TREPAŞ Satış ve Müşteri Hizmetleri Müdürü Nihat Ülkücü yaptığı konuşmasında; “Ticarethane ve Sanayi müşterilerine biz de destek olmak istiyoruz, bunun için aktif elektrik birim fiyatlarını, mevcut ulusal tarifenin altına çektik.  Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası üyeleri için fiyatları 12 boyunca sabitledik.  Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası ile imzaladığımız protokolün hayırlı olmasını diliyorum. Amacımız uzun yıllar hizmet vereceğimiz tüm müşterilerimize daha kaliteli ve sürdürülebilir hizmet vermektir” dedi.