Kırklareli Organize Sanayi Bölgesi’nde yatırım yapmak üzere Kırklareli’ye gelen Mersin Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ali Fuad Budur ve beraberindeki heyet, Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası (KTSO) Yönetim Kurulu Başkanı Soner Ilık ve KTSO Meclis Başkanı İsmail Hakkı Özsan ile görüştü.

Mersin Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ali Fuad Budur Kırklareli’de yapacağı yatırımla ilgili olarak bilgiler verdi.

* KTSO Başkanı Ilık; “Organize Sanayi Bölgemize olan ilgi günden güne artıyor”

Kırklareli’nin ekonomisinin canlandırarak, istihdamın arttırılması için her platformda Kırklareli OSB’yi anlattıklarını ifade eden KTSO Başkanı Soner Ilık olumlu sonuçlar aldıklarını belirterek şunları kaydetti:
“Bizim tek amacımız ilimizde yaşayanların refah düzeylerini arttırarak, rahat bir yaşam sürmelerini temin etmektir. Bunun içinde tüm yönetim ve meclis üyelerimiz ile yoğun bir şekilde çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Katıldığımız tüm platformlarda Organize Sanayi Bölgemiz başta olmak üzere ilimizdeki yatırım imkanlarını bire bir yaptığımız temaslarımızda anlatıyoruz.

Bu kapsamda Kırklareli Organize Bölgesi’nde yatırım yapmak isteyen Mersin Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ali Fuad Budur odamızı ziyarette bulundu. Yapacağı yatırım ile ilgili olarak bilgilendirme yaptılar. Kendilerine bu ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederim.”