Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası (KTSO) Meclis Başkanı İsmail Hakkı Özsan, Nida Turizm Müşteri İlişkileri ve Pazarlama Yöneticisi Volkan Altun, Nida Turizm Müşteri İlişkileri ve Pazarlama Yönetmeni Muammer Türkeri ile İsmail Çalış’ı ağırladı. Gerçekleştirilen ziyarette; KTSO Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Serkan Keser ile Yönetim Kurulu Üyesi Ahmet Eroğlu’da yer aldı.

Öğrenci ve personel taşımacılığına özgün bir model olmak ve taşıma modelini tüm eğitim kurumlarına yaymak amacıyla hizmet verdiklerini ifade eden Nida Turizm Müşteri İlişkileri ve Pazarlama Yöneticisi Volkan Altun; “Nida Turizm olarak 1986’dan günümüze kadar takip ettiğimiz “Hizmet Kalite” prensibimiz bizi sektöründe lider konuma taşıdı. Yurt içinde yapmış olduğumuz taşımacılık hizmetiyle en beğenilen ve saygı duyulan kurumlardan biri olmanın mutluluğunu yaşadık. Yörüngemizden ayrılmadan çıtayı daha yükseğe çıkararak yolumuza devam edecek ve sektörde en sağlam, güvenilir konforlu hizmet sunma hedefi genelinde devam ettireceğiz.

Şirketimizin gelişmesinde, ülkemizi büyümesi ve refahı her daim ön şart ve önceliğimiz olmuştur. Başarıya ulaşama yolumuz ülkemizin dinamizmi ve gelecekteki büyümesine inancımız bizi motive etmektedir. Müşterilerimize misafir gözüyle bakmak çalışmalarımıza hassasiyetle davranmak olduğunun bilinciyle, pazarda rekabet eden bir kurum olarak, ilkelerimizi dünden bugüne taşıyarak geliştirmenin mutluluğunu yaşıyoruz.

Teknolojik gelişmeleri izleyerek yapılan yatırımlar doğrultusunda planlama yaparken çağımızın getirdiği ekonomik ve jeopolitik zorunlulukları başarılı ve daha güçlü bir şekilde atlatmaktayız.

Şirketimiz ve ülkemiz adına yapılan yatırımlara insan kaynağına ayrıca önem vererek gücümüze güç katmaya devam etmekteyiz.

Kurucumuz Faruk Çalış’ın da büyük önem verdiği genç dinamik ve yetenekli ekibimizle yolumuza kararlılıkla ve başararak devam etmekteyiz. Şirketimizdeki tüm çalışma arkadaşlarımız yetenekli tecrübeli ve inovatif insan kaynağımız kurumumuzun en önemli hazinesidir.

1986’dan beri sektöründe lider konuma gelen şirketimizin hedefi insanlar için çalışma hayatının kısa bölümünü kaliteli kontrollü huzurlu ve güvenli yolculuk yapmalarını sağlamak ve ülkemizin gelişiminde üstümüze düşen görevi yapmaktır. Çalışanlarımız müşterilerimiz ve diğer iş ortaklarımızla hep beraber akıl ve menfaat birliği oluşturmaya devam edeceğiz” dedi.

Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası (KTSO) Meclis Başkanı İsmail Hakkı Özsan, gerçekleştirdikleri ziyaretten dolayı Nida Turizm Müşteri İlişkileri ve Pazarlama Yöneticisi Volkan Altun ve beraberindekilere teşekkür ederek, Kırklareli’de gerçekleştirecekleri faaliyetlerinde başarılar diledi.