????????????????????????????????????

Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası (KTSO) Başkanı Soner Ilık, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB), Milletlerarası Ticaret Odası (ICC) ve ICC Türkiye Milli Komitesi tarafından kurulan “ICC Girişimcilik Merkezi İstanbul Bölge Ofisi”nin açılış törenine katıldı.

24 Şubat 2020 Pazartesi günü saat 13.30’da TOBB ve ICC Türkiye Milli Komitesi Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu’nun evsahipliğinde düzenlenen törene; Ticaret Bakan Yardımcısı Rıza Tuna Turagay, ICC Genel Sekreteri John Denton, Habitat Derneği Kurucusu ve Başkanı Sezai Hazır, Facebook Orta Doğu, Afrika ve Türkiye Bölge Başkan Yardımcısı Derya da katıldı.

TOBB, ICC ve ICC Türkiye Milli Komitesi arasında Türkiye ve bölgede girişimcilik faaliyetlerinin geliştirilmesine ilişkin iş birliği anlaşmasının da imzalandığı organizasyonda, ICC’nin Facebook İstasyon’a ortaklığı da başlatıldı.

Açılışın ardından “ICC Girişimcilik Merkezi’nin İlk Bölgesel Ofisi Olarak İstanbul: Yatırımcı ve Girişimci Perspektifi” ve “Inovasyon, Eğitim ve Girişimcilik: İstanbul’un Dünya ile Bağlantısı” başlıklı paneller düzenlendi.

“ICC Girişimcilik Merkezi İstanbul Bölge Ofisi”nin açılış törenine katılan Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası (KTSO) Başkanı Soner Ilık törenin ardından Kırklareli Üniversitesi Girişimcilik Kulübü öğrencileri ile birlikte TOBB, Habitat ve Facebook iş birliğiyle kurulan Facebook İstasyon İstanbul’u ziyaret ederek, yetkililerden bilgiler aldı.