Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası (KTSO) Başkanı Soner Ilık, ING Bank Kırklareli Şube Müdürü olarak göreve başlayan, aslen Kırklareliliolan Emine Keser Çeçen’i makamında ağırladı. Ziyarette KTSO Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Serkan Keser’de yer aldı.

Başkan Ilık, ING Bank Kırklareli Şube Müdürü Emine Keser Çeçen’e yeni görevinde başarılar diledi. Oda yönetimi olarak Kırklareli’deki istihdamın arttırılarak, ekonominin canlanması için bugüne kadar yapılan ve önümüzdeki günlerde yapılacak olan çalışmalar hakkında bilgiler verdi.

ING Bank Kırklareli Şube Müdürü olarak göreve başlayan Emine Keser Çeçen, banka olarak her zaman Kırklareli esnafının yanında olduklarını belirterek, Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası (KTSO) ile her türlü çalışmada birlikte hareket edebileceklerini ifade etti.

* ING Bank Kırklareli Şube Müdürü Emine Keser Çeçen; “Kırklarelili olarak Kırklarelililere hizmet vermekten son derece mutluyum”

Kırklarelili olarak Kırklarelililere hizmet vermekten mutlu olduğunu belirten Emine Çeçen; “Kırklareli’nde doğdum. İlk ve orta eğitim ve öğretimimi Kırklareli’nde tamamladım. Daha sonra Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi İşletme Bölümünü bitirdim. Kırklareli’nde esnaf bir ailenin kızıyım. Evliyim ve 8 yaşında bir oğlum var. Küçük yaştan itibaren esnaf bir ailenin kızı olduğum için işletmenin içerisindeydim. 2006 yılında Oyakbank’ta çalışmaya başladım. Bankacılık kariyerimde özenli ve özverili çalışmamdan dolayı ilerledim. Kırklareli’nde ING Bank Şube Müdürlüğü görevine atandım. Kırklarelili olmam benim adıma büyük bir avantaj. Müşterimizi yakından tanımam onların ihtiyaçlarına en akılcı ve en avantajlı makul çözümlerle Kırklareli ING Bank’ı daha iyi yerlere getirme adına takım arkadaşlarımızla aynı mücadele, heyecan, hırs, azim ve kararlılıkla devam edecek” dedi.