Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası (KTSO) Başkanı Soner Ilık, Büyük Birlik Partisi (BBP) Kırklareli İl Başkanı Ercan Andaç ile Yönetim Kurulu Üyeleri’ni makamında ağırladı.

07 Şubat 2020 Cuma günü saat 13.00’te gerçekleştirilen ziyarette BBP Kırklareli İl Yönetim Kurulu Üyeleri; Ayşegül Kurtul, Nazlı Evren, Fatih Biroy, Bayram Mustafa Mat ile BBP Kırklareli Kadın Kolları Yönetim Kurulu Üyesi Selma Seçil Andaç’ta yer aldı.

Büyük Birlik Partisi’ni Kırklareli’de en üst seviyeye getirmek için göreve geldiklerini belirten BBP Kırklareli İl Başkanı Ercan Andaç; “Teşkilatlardan Sorumlu Genel Başkan Yardımcımız Ali Keser’in takdirleri ile ve Genel Başkanımız Mustafa Destici’nin oluruyla Büyük Birlik Partisi Kırklareli İl Başkanlığı görevine atanarak bu kutsal greve başladım. Oluşturduğumuz yönetim kurulumuz ile partimizi Kırklareli’de en iyi şekilde temsil ederek en üst seviyeye getireceğimize olan inancımız tamdır” dedi.

Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası (KTSO) Başkanı Soner Ilık, göreve başlayan Büyük Birlik Partisi (BBP) Kırklareli İl Başkanı Ercan Andaç ile Yönetim Kurulu Üyeleri’ne çalışmalarında başarılar diledi.