Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası (KTSO) Yönetim Kurulu Başkanı Soner Ilık ile KTSO Meclis Başkanı İsmail Hakkı Özsan, Vakıfbank Şubeleri arasındaki değerlendirmelere göre sıralamada bir üst sınıfa yükselen VakıfBank Kırklareli Şubesi Müdürü Filiz Çoruhlu’ya “Hayırlı olsun” ziyaretinde bulundu.

* KTSO Başkanı Ilık; “Başarılarının artarak devam etmesini temenni ediyorum”

VakıfBank Kırklareli Şubesi Müdürü Filiz Çoruhlu nezdinde tüm şube çalışanlarını göstermiş oldukları bu başarılarından dolayı tebrik eden KTSO Yönetim Kurulu Başkanı Soner Ilık yaptığı açıklamasında şunları kaydetti:

“Kamu Bankaları içerisinde Kırklareli merkez ilçede faaliyet gösteren Vakıfbank Kırklareli Şubesi, 2019 yılını başarılı bir şekilde geçirip, performansını yükselterek VakıfBank Şubeleri arasında yapılan değerlendirmeler sonucunda sıralamada bir üst sınıfa yükseldi. Alınan bu başarılar ilimiz içinde çok önem arz etmektedir. Bu başarının elde edilmesinde büyük emekleri olan başta Şube Müdürü Filiz Çoruhlu hanımefendi olmak üzere tüm şube çalışanlarını tebrik eder, başarılarını artarak devam etmesini temenni ederim.”