Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası (KTSO) 9. Meslek Komitesi ile Edirne Ticaret ve Sanayi Odası (ETSO) 12. Meslek Komitesi arasındaki Kıyaslama Toplantısı 23 Ocak 2020 Perşembe günü saat 15.00’te KTSO Meclis Salonu’nda gerçekleştirildi.

Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası (KTSO) Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Serkan Keser ile Edirne Ticaret ve Sanayi Odası (ETSO) 12. Meslek Komitesi Başkanı Nehir Şuekinci’nin başkanlığında düzenlenen toplantıda  Akreditasyon kapsamı gereği iki Odanın yaptıkları ve yapacakları faaliyetler ile ilgili kıyaslama gerçekleşti.

Toplantıda; “Üye Bilgileri”, “İş Planlama ve Yönetim”, “Basın Yayın İletişim Çalışmaları”, “İş Geliştirme”, “Üye Memnuniyeti”, “Ulusal Ticareti Geliştirme”, “Uluslararası Ticareti Geliştirme” konu başlıkları görüşüldü

Toplantıya; Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası (KTSO) 9. Meslek Komitesi Başkanı Fatih Erişen, Komite Üyeleri; Mahmut Karaca, Burak Özlek,  Edirne Ticaret ve Sanayi Odası (ETSO) 12. Meslek Komitesi Üyeleri; Refik Şahin, Fahreddin Dut ve Necdet Dolap iştirak etti.