Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası (KTSO) Başkanı Soner Ilık, il genelinde karne heyecanı yaşayan öğrencilere ve öğretmenlere yayınladığı mesajla iyi tatiller diledi.

17 Ocak – 03 Şubat tarihleri arasında geçirilecek olan yarıyıl tatili ile ilgili olarak açıklamada bulunan KTSO Başkanı Soner Ilık; “2019-2020 Yılı 1. Dönemi’ni tamamlarken öncelikle Anaokulu’ndan Üniversite’ye kadar tüm kademelerde eğitim gören değerli öğrencilerimizi kutluyor, emeklerinden dolayı yönetici, öğretmen ve öğrencilerimize teşekkür ediyorum.

Özveriyle sürdürülen bir Eğitim-Öğretim Yılı’nın ilk yarısının sonuna geldik. Başarıya ulaşmada en önemli aşama kendine güvendir. Kendine güvenen, planlı ve programlı bir şekilde çalışma prensibine sahip, sorumluluk duyan çocuklarımız, gençlerimiz için başarı mutlak bir sondur. Onların bu özgüveni kazanabilmelerinde etkin rol oynayarak geleceğe hazırlanmalarında velilerimize ve öğretmenlerimizin de katkıları çok önemlidir.

Yarıyıl tatili hem dinlenme, eğlenme zamanı olmak ile birlikte hem de derslerimizdeki eksikliklerimizi tamamlamak için iyi de bir fırsattır. Öğrencilerimizin bu ara tatili iyi değerlendirerek 2. Yarıyıl’da eksiklerini kapatıp daha da başarılı olacaklarına inancımız tamdır. Bu duygu ve düşüncelerle tüm öğrencilerimize, öğretmenlerimize ve velilerimize sağlıklı, huzur içinde geçirecekleri bir tatil diliyorum” dedi.