Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası (KTSO) Yönetim Kurulu Başkanı Soner Ilık, Meclis Başkanı İsmail Hakkı Özsan ve Yönetim Kurulu Üyeleri; Keşan Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı İsmail Şapçı ve beraberindekileri ağırladı.

09 Ocak 2020 Perşembe günü saat 14.00’te gerçekleştirilen nezaket ziyaretinde; KTSO Yönetim Kurulu Üyeleri Nihat Bıyıklı, Hüsnü Güngör Akarca, Ertan Özbek, Ahmet Eroğlu, Oda Genel Sekreteri Fatma Merve Gelep, Keşan (TSO) Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Kadir Mutaf, Yönetim Kurulu Üyeleri; Sevtap Engin, Uğurcan Urgan, Mustafa İşçimen, Selçuk Ataklı, Meclis Katip Üyesi Hüseyin Cinoğlu, Oda Genel Sekreteri Erdem Başak ile Basın-Yayın Sorumlusu Simay Kazan’da yer aldı.

Ziyaretlerinden dolayı Keşan TSO Yönetim Kurulu Başkanı İsmail Şapçı ve beraberindekilere teşekkür eden Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası (KTSO) Yönetim Kurulu Başkanı Soner Ilık, oda yönetimi olarak Kırklareli’deki istihdamın arttırılarak, ekonominin canlanması için bugüne kadar yapılan ve önümüzdeki günlerde yapılacak olan çalışmalar hakkında bilgiler verdi.

* Keşan KTSO Yönetim Kurulu Başkanı Şapçı “Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası ile her türlü çalışmayı yapmaya hazırız”

 Gösterdikleri misafirperverlik ve samimiyetlerinden dolayı KTSO Yönetim Kurulu Başkanı Soner Ilık ve Oda Yönetimi’ne teşekkür eden Keşan TSO Yönetim Kurulu Başkanı İsmail Şapçı yapılacak olan her türlü çalışmaya hazır olduklarını belirterek şunları kaydetti:

“Oda Başkanımız ve Yönetim Kurulu’nun idaresinde ve vizyonunda Kırklareli’de ekonomik canlanmanın artacağına inanıyorum. Keşan Ticaret ve Sanayi Odası olarak kendimize düşen fikir ortaklığında ve farklı proje desteklerinde yanlarında olmak istiyoruz. Bu konuda katkıyı sağlamaya hazırız.

Kırklareli, Türkiye’nin Avrupa’ya ve Avrupa Birliği’ne açılan iki tane kapısından birisi durumunda bulunuyor. Kırklareli’nin hem İstanbul’a yakınlığı hem de bunun yanında bakir kalabilme gibi önemli bir özelliği var. İnsanlar artık bakir yer özlemini de fazlasıyla yaşıyorlar. Son zamanlarda yapılan ulaşım imkanlarıyla daha da yakınlaşmış olması ile bunları birleştirdiğimiz zaman kıymetli bir kaynağa sahip olduğunu görüyorum. Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odamızın Yönetimi inşallah bu kaynağı kullanarak, marka değerlerini daha da güçlendirip, önümüzdeki süreçte çok daha ileri noktalara taşıyacaktır.”

Ziyaretin sonunda; Keşan TSO Yönetim Kurulu Başkanı İsmail Şapçı ile Keşan (TSO) Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Kadir Mutaf, Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası (KTSO) Yönetim Kurulu Başkanı Soner Ilık ile Meclis Başkanı İsmail Hakkı Özsan’a çeşitli hediyeler verdi. Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası (KTSO) Yönetim Kurulu Başkanı Soner Ilık ziyaretin anısına Keşan TSO Yönetim Kurulu Başkanı İsmail Şapçı’ya plaket takdim etti.