Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası (KTSO) Başkanı Soner Ilık, Adana Kozan’da faaliyet gösteren Agrotolia Gübre Pazarlama Sanayi A.Ş.’nin sahipleri İskender Ulutaş ve Arif Arıca, Kırklareli merkez ilçede faaliyet gösteren Barış Otomotiv’in sahibi Barış Özcücecik’i makamında ağırladı.

KTSO Başkanı Soner Ilık, Kırklareli Organize Sanayi Bölgesi’ne (OSB) yatırım yapmak isteyen yatırımcıların sayısının gün geçtikçe artmasının memnuniyet verici olduğunu söyledi.

* “İlimizde yaşayanların refah düzeylerini arttırarak, rahat bir yaşam sürmelerini temin etmek için çalışıyoruz”

Kırklareli’nin ekonomisinin canlandırarak, istihdamın arttırılması için her platformda Kırklareli OSB’yi anlattıklarını ifade eden Başkan Ilık olumlu sonuçlar aldıklarını belirterek şunları kaydetti:
“Bizim tek amacımız ilimizde yaşayanların refah düzeylerini arttırarak, rahat bir yaşam sürmelerini temin etmektir. Bunun içinde tüm yönetim ve meclis üyelerimiz ile yoğun bir şekilde çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Katıldığımız tün platformlarda Organize Sanayi Bölgemiz başta olmak üzere ilimizdeki yatırım imkanlarını bire bir yaptığımız temaslarımızda anlatıyoruz.

Bu kapsamda Adana Kozan’da faaliyet göstermekte olan Agrotolia Gübre Pazarlama Sanayi A.Ş.’nin sahipleri İskender Ulutaş ve Arif Arıca, Kırklareli merkez ilçemizde faaliyet gösteren Barış Otomotiv’in sahibi Barış Özcücecik ile birlikte odamızı ziyarette bulundular.

* “Agrotolia Gübre Pazarlama Sanayi A.Ş., Kırklareli OSB’de yatırım yapmak istiyor”

Kendilerine Organize Sanayi Bölgemiz başta olmak üzere ilimizdeki yatırım imkanları hakkında geniş ve bilgilendirici bir sunum yaptık. Yaptığımız bilgilendirmeden memnun kaldıklarını ifade eden şirket sahipleri, Barış Otomotiv’in sahibi Barış Özcücecik’in aracılığı ile Kırklareli OSB’de fabrika kurmak istediklerini ifade ettiler. Yapacakları bu yatırım ile yurt içine ve yurt dışına Organik Gübre Ticareti yapmak istediklerini dile getirdiler.”