Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası (KTSO) Başkanı Soner Ilık, yeni yıl dolayısıyla yayınladığı kutlama mesajında 2020 yılının tüm dünyada barış ve huzur içinde geçmesi temennisinde bulundu.

Yeni yılın ülkemiz için başarılı bir yıl olacağına inandıklarını vurgulayan Başkan Ilık; “Biten bir yılın ardından, umutların ve beklentilerin yenilendiği bir yıla giriyoruz. Daha iyiye ulaşmak için her yeni yıl, yeni başlangıçlara daha umutla baktığımız yeni bir fırsat penceresi olarak aralanır.

Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası olarak, 2020 yılına hem Kırklareli’mizi hem de temsilciliğini gururla taşıdığımız üyelerimizi daha iyi noktalara getirecek yeni bir vizyonla giriyoruz.

Üyelerimizle iletişimin ve Odamızın kurumsal yapısının daha güçlendirilmesini, Kırklareli’nin ekonomik ve toplumsal hayatının ilerlemesini temel alan amaçlarımızın desteklediği bu vizyonumuza ulaşmak önümüzdeki yeni yıllar için en büyük idealimizdir.

Hep birlikte daha iyi bir yıl olması dileklerimle tüm halkımız başta olmak üzere Kırklarelili hemşerilerimizin ve camiamızın yeni yılını kutlar; saygı ve sevgilerimi sunarım.”