Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası (KTSO) Başkanı Soner Ilık, Eksen Güç ve Enerji Çözümleri Genel Müdürü Taylan Genç’i makamında ağırladı.

Samimi ve sıcak bir sohbet ortamında gerçekleştirilen ziyarette KTSO Başkanı Soner Ilık, Kırklareli’de ekonominin canlanması ve istihdamın arttırılması için oda olarak yaptıkları çalışmalar hakkında Eksen Güç ve Enerji Çözümleri Sanayi A.Ş. Genel Müdürü Taylan Genç’e bilgiler verdi.

Yaptıkları çalışmalar ile ilgili olarak Eksen Güç ve Enerji Çözümleri Sanayi Ticaret A.Ş. Genel Müdürü Taylan Genç şunları kaydetti:

“Şirketimiz elektrik piyasasında uzun yıllardır aktif rol alan profesyonellerin, yatırımcılar, sektör profesyonelleri ve tüketiciler için katma değerli  projeler üretmek ve bu projeleri hayata geçirmek üzere bir araya geldiği  çözüm merkezidir.

​Yatırım danışmanlığından anahtar teslim projelere, santral yönetiminden bakım hizmetlerine, operasyonel verimlilik uygulamalarından güneş, rüzgar ve biyokütle enerji sistemleri kurulumuna, sektörel eğitimlerden yeni teknolojilere yatırım yapmaya kadar geniş bir ilgi alanında; elektriğin üretiminden tüketimine bütün değer halkalarında hizmet veren şirketimiz; üretim, tedarik, ticaret ve tüketim aşamalarında müşterilerinin ihtiyaçlarına makul çözümler sunmaktadır”

Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası ile her zaman işbirliği içerisinde çeşitli çalışmalara imza atabileceklerini ifade eden Eksen Güç ve Enerji Çözümleri A.Ş. Genel Müdürü Taylan Genç, gösterdiği misafirperverlikten dolayı Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası (KTSO) Başkanı Soner Ilık’a teşekkür etti.