Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası (KTSO) Başkanı Soner Ilık ile KTSO Meclis Başkanı İsmail Hakkı Özsan, Çanakkale Ticaret Borsası (ÇTB) Başkanı ve İpsala UMAT Gümrük ve Turizm İşletmeleri A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Sefer Kaya Üzen ile İpsala UMAT Gümrük ve Turizm İşletmeleri A.Ş. Genel Müdürü Alpay Aşan’ı makamında ağırladı.

Samimi ve sıcak bir sohbet ortamında gerçekleştirilen ziyarette KTSO Başkanı Soner Ilık, Kırklareli’de ekonominin canlanması ve istihdamın arttırılması için oda olarak yaptıkları çalışmalar hakkında Çanakkale Ticaret Borsası (ÇTB) Başkanı ve İpsala UMAT Gümrük ve Turizm İşletmeleri A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Sefer Kaya Üzen’e bilgiler verdi.

Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası ile her zaman işbirliği içerisinde çeşitli çalışmalara imza atabileceklerini ifade eden Çanakkale Ticaret Borsası (ÇTB) Başkanı ve İpsala UMAT Gümrük ve Turizm İşletmeleri A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Sefer Kaya Üzen, gösterdikleri misafirperverlikten dolayı KTSO Başkanı Ilık’a ve Özsan’a teşekkür etti.