Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası (KTSO) Başkanı Soner Ilık ile Başkan Yardımcısı Serkan Keser, Kırklareli Üniversitesi (KLÜ) Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü’nün “3 Aralık Dünya Engelliler Günü” kapsamında “Kavram, Bina, Kent” bağlamında hazırladığı farkındalık çalışmalarını içeren “1. Farkındalık Sergisi”ne katıldı.

03 Aralık 2019 Salı günü saat 14.00’te Kırklareli Üniversitesi Rektörlük Kültür Merkezi’nde İstiklal Marşı’nın okunması ve Saygı Duruşu’nda bulunulması ile başlayan programda; AK Parti Kırklareli Milletvekili Selahattin Minsolmaz, Kırklareli Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Neziha Musaoğlu, Engelsiz Üniversite Koordinatörü ve Çocuk Gelişimi Bölüm Başkan Yardımcısı Serkan Akten, Mimarlık Fakültesi Şehir ve Bölge Planlama öğrencisi Feride Nur, Kırklareli Spor İhtisas Kulübü Sporcusu Erman Çetiner ve Sergi Koordinatörü Dr. Öğretim Üyesi Gülcan Yeler birer konuşma yaptılar.

Yapılan konuşmaların ardından 06 Aralık 2019 tarihine kadar Kırklareli Üniversitesi Rektörlüğü Kültür Merkezi’nde açık kalacak olan sergi gezilerek, ilgililerden bilgiler alındı.