Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği (ÇYDD) Kırklareli Şubesi, Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası (KTSO) Yönetim Kurulu Başkanı Soner Ilık, KTSO Meclis Başkanı İsmail Hakkı Özsan ile KTSO Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Serkan Keser’i ziyaret etti.

Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği’nin Trakya Bölge Toplantısı’nda alınan tavsiye kararı uyarınca gerçekleştirilen ziyarette; Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği Kırklareli Şubesi Başkanı Birsen Meriç, Başkan Yardımcısı Ali Şakir Kuru, Yönetim Kurulu Üyeleri Şükran Balcıoğlu ile Özden Gökalp yer aldı.

Gerçekleştirdikleri ziyaretlerinden dolayı Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği Kırklareli Şubesi Başkanı Birsen Meriç ile beraberindekilere teşekkür eden Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası (KTSO) Yönetim Kurulu Başkanı Soner Ilık, oda olarak bugüne kadar yapılan ve bundan sonra yapılacak olan çalışmalar hakkında bilgiler verdi.

Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği Kırklareli Şubesi Başkanı Birsen Meriç gösterdikleri misafirperverliklerinden dolayı KTSO Başkanı Soner Ilık’a teşekkür ederek şunları kaydetti:
“Geçtiğimiz günlerde Trakya Bölge Toplantımızı gerçekleştirdik. Bu toplantıda alınan tavsiye kararı kapsamında Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği Kırklareli Şubesi olarak Meslek Odaları ziyaretlerimizin ilki Kırklareli Sanayi ve Ticaret Odası’na gerçekleştiriyoruz.”

ÇYDD Kırklareli Şube Başkanı Birsen Meriç, derneğin işleyişi, hedef kitlesi öğrencilerin sıkıntıları ve yapacakları etkinlikler hakkında bilgiler verdi.