Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası (KTSO) Başkanı Soner Ilık, Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Başkan Vekili ve İstanbul Sanayi Odası (İSO) Yönetim Kurulu Başkanı Erdal Bahçıvan ile birlikte 2. ve 3. Lig Kulüpler Birliği Derneği ve GMG Kırklarelispor Kulüp Başkanı Volkan Can’ı makamında ziyaret etti.

Gerçekleştirilen ziyarette; TFF Başkan Vekili ve İSO Yönetim Kurulu Başkanı Erdal Bahçıvan ile KTSO Başkanı Soner Ilık; 2. ve 3. Lig Kulüpler Birliği Derneği Başkanlığı’na seçilen Volkan Can’ı tebrik etti.

* KTSO Başkanı Ilık; “Kırklarelispor aldığı başarılı sonuçlar ile şehrimizin tanıtılması açısından önemli bir misyon üstlenmektedir”

KTSO Başkanı Soner Ilık,  2. Lig’de mücadele eden GMG Kırklarelispor’un aldığı başarılı sonuçlar ile şehrin tanıtılması açısından önemli bir misyon üstlendiğini söyleyerek; “Kırklarelisporumuzun genç ve dinamik Başkanı Volkan Can’ı 2. ve 3. Lig Kulüpler Birliği Derneği Başkanlığı’na seçilmesinden dolayı tebrik ediyorum. Azmi ve kararlılığı ile  Kırklareli’de ilkleri başaran Başkanımızın yönetiminde Kırklarelisporumuz aldığı başarılı sonuçlar ile ilimizin Türkiye’de duyurulmasında büyük rol oynamaktadır. Kendilerine yeni görevlerinde başarılar diliyorum” dedi.

* TFF Başkan Vekili Bahçıvan; “Kırklarelispor’un adım adım Türkiye’nin önemli bir değer markası olmasını büyük bir keyifle izliyorum”

Futbolun insanları, heyecanlarını, hedeflerini ve hayallerini buluşturan önemli bir platform olduğunu vurgulayan TFF Başkan Vekili ve İSO Yönetim Kurulu Başkanı Erdal Bahçıvan; “Volkan Can’ın başkanlığında Kırklarelispor’un adım adım Türkiye’nin önemli bir değer markası olmasını büyük bir keyifle izliyorum. Futbol Federasyonu’ndaki görevim döneminde de kendi ilimizin kulüp başkanının bütün Türkiye’yi buluşturan böylesine güzel bir şemsiye görevi üstlenmesini de çok önemli görüyorum. Kırklarelispor’a da, Başkan Volkan Can’a da başarılar diliyorum. İnşallah önümüzdeki dönemde Kırklarelispor’u daha iyi yerde göreceğimize inanıyorum” dedi.