Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası (KTSO) Başkanı Soner Ilık, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu ile birlikte Türk-Alman Ticaret ve Sanayi Odası’nın (TATSO) Berlin’de yapılan 14. Genel Kurulu’na katıldı.

Başkan Ilık, Türk-Alman Ticaret ve Sanayi Odası (TATSO) Genel Kurulu öncesi Berlin’de, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Başkanı (TOBB) M. Rifat Hisarcıklıoğlu ve beraberindeki heyet ile birlikte TATSO Başkanı Rolf A.Königs ve Türk-Alman Ticaret ve Sanayi Odası’nın 15. Kuruluş Yıldönümü’nde Türk ve Alman işinsanları bir araya geldi.

KTSO Başkanı Soner Ilık; “Türk-Alman Ticaret ve Sanayi Odası (TATSO) Genel Kurulu öncesi Berlin’de, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Başkanımız (TOBB) M. Rifat Hisarcıklıoğlu ve beraberindeki heyet ile birlikte TATSO Başkanı Rolf A.Königs ve Türk-Alman Ticaret ve Sanayi Odası 15. Kuruluş Yıldönümü’nde Türk ve Alman işinsanları bir araya geldik. Daha sonra Berlin’de Türk-Alman Ticaret ve Sanayi Odası 14. Genel Kurulu’nda oyumuzu kullandık. Seçimli Genel Kurul’da seçilen Başkan ve Yönetim Kurulu’nu kutluyor, görevlerinde başarılar diliyorum” dedi.