Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası  (KTSO) tarafından, oda üyelerinin Romanya’daki firmalarla işbirliği yaparak, ticari ilişkilerini geliştirebilmeleri için Yurt Dışı İş Gezisi düzenlenecek.

Kırklareli’de faaliyet gösteren firmaların düzenlenecek olan bu iş gezisine katılmalarının öneminin çok büyük olduğu belirtilen açıklamada şunlar kaydedildi:

“Oda üyelerimizin katılımı ile 19-21 Aralık 2019 tarihleri arasında Romanya/Bükreş Şehri’ne Yurt Dışı İş Gezisi düzenleyeceğiz. İş gezisi kapsamında Bükreş’teki firmalar, meslek kuruluşları ve kamu otoriteleriyle ile oda üyelerimizi buluşturacağız. Düzenlenen gezi ve temaslarda, iki ülke arasında, ticari ve kültürel ilişkilerin güçlendirilmesi noktasında önemli görüşmeler yapılacak. Romanya’da Kırklareli ekonomisini ve firmalarımızın bölgemizdeki potansiyelini anlatacağız. Düzenleyeceğimiz gezi iki ülke arasındaki ilişkileri güçlendireceğine inanıyor ve tüm üyelerimizin katılımını bekliyoruz.

Katılım koşulları ve detaylı bilgi ve başvuru için en geç 11 Kasım 2019 Pazartesi günü mesai saati bitimine kadar Odamızdan Özgür Emir ya da Sait Çetin ile (0288) 212 43 25 telefon numarasından irtibata geçebilirsiniz.”