Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası (KTSO) Yönetim Kurulu Başkanı Soner Ilık ile KTSO Meclis Başkanı İsmail Hakkı Özsan, Fidan Kimya Teknolojileri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi Kırklareli Şubesi’nin Kırklareli Organize Sanayi Bölgesi’nde faaliyet gösteren fabrikasını ziyaret etti.

Şirket sahipleri Hakan Fidan ve Belgin Güvenel Fidan tarafından ağırlanan Ilık ve Özsan’ın ziyaretlerinden dolayı memnun kaldıklarını ifade eden Hakan Fidan fabrika hakkında şunları kaydetti:

“Fidan Kimya Teknolojileri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi’mizin merkezi İstanbul Tuzla’da bulunuyor. Kırklareli Organize Sanayi Bölgesi’nde faaliyet gösteren fabrikamızda da Kimyevi Madde Meslek grubunda, Kırklareli ve bölgesinde diğer boya, vernik ve ilgili ürünlerin imalatı (renk ayarlayıcılar, matbaa mürekkepleri, incelticiler (tiner), solventler) konularında 2014 yılının Ekim ayından beri hizmet vermekteyiz.

Kimya ve Endüstriyel  alanda; Yapı Kimyasalları İmalat ve Pazarlama, Boya İmalat ve Pazarlama, Sanayi Kimyasalları İmalat ve Pazarlama, Kimyasal Madde İmalat ve Pazarlama dallarında da uğraş veriyoruz.

İstanbul’da faaliyet gösteren fabrikamızın bir bölümünü Kırklareli Organize Sanayi Bölgesi’ndeki fabrikamıza taşımayı düşünüyoruz. Böylece Kırklareli’deki istihdamın artmasına bununla da birlikte ekonominin de canlanmasına faydamız olacağına inanıyorum.”

Şirket sahipleri Hakan Fidan ve Belgin Güvenel Fida,  Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası (KTSO) Yönetim Kurulu Başkanı Soner Ilık ile KTSO Meclis Başkanı İsmail hakkı Özsan’a fabrikayı gezdirerek, her birimde yapılan çalışmalar hakkında bilgiler verdiler.

Başkan Ilık ve Özsan, işyeri ziyaretleri kapsamında oda üyelerine ziyaretler gerçekleştirdiklerini belirterek, bu ziyaretlerde oda üyeleri ile görüş alışverişinde bulunduklarını ifade ettiler. Oldukça yararlı ve samimi bir ortamda geçen ziyaretten dolayı işletme sahiplerine teşekkür eden Başkan Ilık ile Özsan işlerinde bol kazançlar ve başarılar dilediler.