Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası (KTSO) Meclis Başkanı İsmail Hakkı Özsan ile Yönetim Kurulu Üyesi Nihat Bıyıklı, işletmeciliğini Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası 4. Meslek Komitesi Başkan Yardımcısı İbrahim Baykal’ın yaptığı Kırklareli merkez ilçe Karakaş Mahallesi Sancaktar Caddesi No. 16 (Bizim Toptan Market) adresinde hizmete açılan “Özgün Peyzaj”a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

24 Ekim 2019 Perşembe günü saat 14.00’te gerçekleştirilen ziyarette KTSO Meclis Başkanı İsmail Hakkı Özsan, işletme sahibi İbrahim Baykal’ı güzel bir işletmeyi Kırklareli’ne kazandırmasından dolayı tebrik ederek; “Odamızda Tarım, Hayvancılık ve Zahire işkolunda faaliyet gösteren üyelerden oluşan 4. Meslek Komitemizin Başkan Yardımcısı İbrahim Baykal’ın işletmeciliğini yaptığı “Özgün Peyzaj”ın açılışı geçtiğimiz günlerde açıldı.

Şehir dışındaki işlerimiz dolayısıyla açılışına katılamadığımız işletmemizi bugün ziyaret ederek işletme sahibi İbrahim beye hayırlı olsun temennilerimizi ve şu anda Antalya’daki YÖREX Fuarı’na katılan Oda Başkanımız Soner beyin selamlarını ilettik. Kırklareli’nin böyle yere ihtiyacı vardı. Bu ihtiyacı giderdikleri içinde kendilerine teşekkür ediyor ve işlerinde bol kazançlar diliyoruz” dedi.