Trakya’da 73 seyahat acentasının bağlı bulunduğu TÜRSAB Trakya Bölge Temsil Kurulu Seçimi Çorlu Hilton Garden Inn Hotel’de gerçekleştirildi.

Geniş bir katılımla yapılan seçim sonrasında Orhan Çebi başkanlığında hazırlanan Sarı Liste’de yer alan Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası (KTSO) Meclis Üyesi Nişikli Turizm Firması Sahibi Erdinç Nişikli, TÜRSAB Trakya Bölge Temsil Kurulu’na seçildi.

Yapılan seçim ile kurula seçilen Kırklarelili genç işadamı Erdinç Nişikli yaptığı açıklamasında şunları kaydetti:

“Başkanımız Orhan Çebi’nin de ifade ettiği gibi Trakya’da şubelerle birlikte 107 noktada Seyahat Acentalığı Hizmeti vermekteyiz. Üyelerimiz biran önce 1618 sayılı yeni yasanın meclisten geçmesini bekliyor. Yetkisiz kişiler tarafından gerçekleştirilen organizasyonlar yeni yasa ile birlikte ortadan kalkacaktır. Yasa çıkana kadar tüm Trakya’da kaçak turlarla ilgili mücadelemiz devam edecektir. Ayrıca Trakya’da turizmin gelişmesi adına yapmış olduğumuz çalışmaları artırarak üzerimize düşen görevi yerine getirmeye çalışacağız.

TÜRSAB Trakya Bölge Temsil Kurulu seçiminde kazanan değerli meslektaşlarıma görevlerinde başarılar dilerim. Demokratik bir ortamda gerçekleşen seçime katılarak oy hakkını kullanan değerli meslektaşlarıma da teşekkürü borç biliyorum. TÜRSAB Trakya Bölge Temsil Kurulu’nun bölgede faaliyet gösteren tüm Seyahat Acentaları için hayırlı olmasını temenni ediyorum.”

Orhan Çebi başkanlığında oluşturulan listede şu isimler yer aldı:

* Başkan:

Orhan Çebi – Rakoczi Turizm (Obatur)

* Asil Liste:

Altan Çetinkaya – Çorlu Travel

Bora Ecevit Göksel – B.E.G Tour

Egemen Aydın –  Souran Tour

Erdinç Nişikli – Nişikli Turizm

* Yedek Liste:

Ercan Çorbacı – Çorbacıoğulları Travel

Sadri Şeref Özel – Trakya Extrem Turizm

Hafize Sevil Durali – Ossiana Turizm

Zeki Çetin – Nazhal Turizm

Umut Başçı – Kaldıraç Turizm