Sosyal medyada yayın yapmakta olan Kırklareli Halkıyız Biz, Kırklareli Son Haber ve Kırklareli Web TV Yöneticisi İrfan Özeklioğlu, Naci Efe ve Orhan Ordu ile birlikte Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası (KTSO) Başkanı Soner Ilık’ı makamında ziyaret etti.

Ziyarette Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası Başkan Yardımcısı Serkan Keser ile Yönetim Kurulu Üyesi Nihat Bıyıklı’da yer aldı.

Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası Yönetimi olarak tüm dertlerinin Kırklareli’de ekonomiyi canlandırarak istihdamı arttıracak çalışmalar yapmak olduğunu ifade eden KTSO Başkan Soner Ilık; “Göreve geldiğimizden bugüne kadar yaptığımız tüm girişimler ve çalışmalar Kırklareli’de ekonomiyi canlandırıp, istihdamı arttırarak ilimizdeki vatandaşlarımızın refah içerisinde yaşamasını sağlamak için oldu. Bu süre içerisinde zaman zaman ilimiz için yaptığımız girişimler ve çalışmalar bazı kesimler tarafından anlamsız bir şekilde engellenmeye çalışıldı. Bu engellemelerde bizim doğru yolda çalıştığımızı gösteriyor. Meyve veren ağaç taşlanırmış.

Bizim tüm derdimiz Kırklareli. Bunun içinde bildiğimiz yoldan gitmeye devam edeceğiz. Yaptığımız çalışmaları engellemeye çalışanları Kırklareli halkının takdirine bırakıyorum.

Gerek yurt içinde gerekse de yurtdışında girişimlerde bulunuyoruz. Bunun içinde gece gündüz demeden çalışmalarımızı aralıksız bir şekilde sürdürüyoruz.  Hepimiz Odamızı ve şehrimizi bir adım daha ileriye taşıyabilmek için çalışıyoruz. Üyelerimizi, sektörleri ile ilgili gelişmelerden haberdar ederek, rekabet güçlerini ve kurumsal vizyonlarını arttırmaları için gayret gösteriyoruz. Üyelerimize en yüksek faydayı sağlama noktasında elimizden geldiği ölçüde çalışıyoruz. Projeler üreterek, hizmet kalitemizi hep daha yüksek seviyelere doğru çekmeye çalışıyoruz. Hizmet kalitemizi, her zaman üyelerimizin beklentilerine yönelik oluşturmakta ve üyelerimizin memnuniyetini her zaman yüksek tutmaya çalışmaktayız.

İlimizi layık olduğu yerlere ulaştırabilmek için yönetimi, meclisi, üyeleri ve tüm çalışanları ile birlik ve beraberlik içerisinde el ve gönül birliği ile üyelerimizin menfaatini gözeten bölge halkımıza uygun nice yararlı ve güzel işler yapabileceğimize yürekten inanıyorum”

Birlik ve beraberlik anlayışıyla hizmet kalitemizden ödün vermeden, adaletli, üyelerimizin memnuniyetini gözeterek, ilimizin sosyo-ekonomik kalkınmasına ve iş dünyamızın menfaatlerine hizmet etmeyi kararlılıkla sürdüreceğiz” dedi.