Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası (KTSO) Yönetim Kurulu Başkanı Soner Ilık, Meclis Başkanı İsmail Hakkı Özsan, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcıları Serkan Keser ile Fırat Altıntel, Yönetim Kurulu Üyeleri; Nihat Bıyıklı, Ertan Özbek ve Ahmet Eroğlu, Kırklareli’ye İl Emniyet Müdürü olarak atanan Seçkin Çengeloğlu’na hayırlı görevler dilemek üzere nezaket ziyaretinde bulundular.

11 Ekim 2019 Cuma günü saat 11.00’de gerçekleştirilen ziyarette; Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Ilık, oda olarak Kırklareli genelinde hayata geçirilen çalışmalar ve projeler hakkında İl Emniyet Müdürü Çengeloğlu’na bilgiler verdi.

Kırklareli İl Emniyet Müdürü Seçkin Çengeloğlu’da Başkan Ilık nezdinde,  nezaket ziyaretinde bulunan oda yöneticilerine teşekkür ederek çalışmalarında başarılar diledi.

Başkan Ilık gerçekleştirilen ziyaret ile ilgili olarak yaptığı açıklamasında; “Kırklareli İl Emniyet Müdürlüğü görevine başlayan Sayın Seçkin Çengeloğlu beyi makamında ziyaret ederek, hayırlı olsun temennisinde bulunduk. Müdürümüze Kırklareli’de yapacağı hizmetlere şimdiden teşekkür eder, görevlerinde başarılar dilerim” dedi.