Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası’nın (KTSO), Trakya Kalkınma Ajansı tarafından 2019 Yılı Teknik Destek Programı kapsamında desteklenen “Kaliteli Hizmet için Kurumsal Gelişim Eğitimi ve Danışmanlığı ISO 9001:2015” başlıklı projesinin sözleşme imzaları atıldı.

10 Ekim 2019 Perşembe günü saat 11.00’de oda binasında gerçekleştirilen imza törenine; Trakya Kalkınma Ajansı Genel Sekreteri Mahmut Şahin ile Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Soner Ilık katıldı.

KTSO Başkanı Soner Ilık yaptığı açıklamasında; “Trakya Kalkınma Ajansı 2019 Yılı Teknik Destek Programı 29.07.2019 tarihinde ilan edilmişti. Program kapsamında yerel aktörlerin bölgesel kalkınma açısından önem arz eden, ancak kurumsal kapasite eksikliği nedeni ile hazırlık ve uygulama aşamalarında sıkıntı ile karşılaşılan çalışmalarına destek sağlanması amaçlanmaktadır. Bu kapsamda hazırladığımız projemizin sözleşmesine imzalar atıldı. Desteklerinden dolayı Genel Sekreterimiz Mahmut Şahin beye teşekkür ediyorum. Projemizin hayırlara vesile olsun” dedi.