Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası’ndan (KTSO) yapılan açıklamada, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) öncülüğünde, Türkiye Ekonomi Politikaları Araştırma Vakfı (TEPAV) işbirliğinde Türkiye’nin en hızlı büyüyen başarılı şirketlerinin “Türkiye 100 Programı” ile belirleneceği ifade edildi.

Son başvuru tarihi 15 Kasım 2019 olan “Türkiye 100 Programı” ile ilgili olarak şunlar kaydedildi:

“Bu program söz konusu şirketlerin görünürlüklerini artırmak ve bu şirketlerin ekonomik bağlantılarını kuvvetlendirmek amacıyla yürütülen bir programdır. “Türkiye 100 Programı” sayesinde şirketinizin başarılı büyüme performansından dünyayı haberdar etme şansını yakalayabilirsiniz. Listede yer almanın haklı gururunu çalışanlarınız ve ortaklarınızla birlikte yaşayabilirsiniz.
2016 – 2018 yılları arasında hızlı büyümeyi başarmış bir şirketseniz, “Türkiye 100 Programı” görünürlük kazanmanız için eşsiz bir fırsat. Kazanan şirketler toplam satış gelirlerindeki artış hızına göre sıralanacaklar. Başvuru yapan şirketlerin büyüme performanslarını kanıtlamak için formda bildirilen alana finansal bilgilerini girmeleri ve sonrasında bu tablolarını sunmaları gerekiyor.
“Türkiye 100 Programı” başvurusu ücretsizdir. Son başvuru tarihi ise 15 Kasım 2019’dur. http://tr100basvuru.tobb.org.tr/ linkinden ayrıntılı bilgilere ulaşabilir, başvurularınızı yapabilirsiniz.”