Bahçeşehir Koleji Kırklareli Kampüsü Müdürü Doğuş Arınan, Müdür Yardımcısı Çiğdem Şafak Barıncı ile Kurumsal İletişim Uzmanı Nalan Nişikli, Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası (KTSO) Başkanı Soner Ilık’ı makamında nezaket ziyaretinde bulundu.

* Müdür Arınan; “Türkiye’nin her yerine kaliteli eğitimi götürme gayreti içerisindeyiz”

Türkiye’nin her yerine kaliteli eğitimi götürme gayreti içerisinde olduklarını ifade eden Bahçeşehir Koleji Kırklareli Kampüsü Müdürü Doğuş Arınan; “Anaokulu, İlkokul, Ortaokul ve Anadolu Lisesi kademelerinin yer aldığı Bahçeşehir Koleji Kırklareli Kampüsü’nü 2019-2020 Eğitim-Öğretim Yılı’nda açtık.Türkiye’nin her yerine kaliteli eğitimi götürme gayreti içerisindeyiz. Dünya çapında uluslararası arenalarda yarışabilecek öğrenciler yetiştirmeye çalışıyoruz. Kırklareli’nin eğitime olan düşkünlüğünü biliyoruz. Kırklareli’nin, Türkiye’deki eğitim sıralaması arasında hak ettiği yere önümüzdeki yıllarda geleceğine inanıyorum.

Eğitim’de, gelişen sanayisi ve potansiyeliyle Trakya Bölgesi bizim için ayrıcalıklı bir yer tutuyor. Bölge insanının çocukları için çizdiği; çağdaş, bilim ve teknoloji odaklı, geleceğin ihtiyaçlarına yönelik eğitim anlayışıyla bire bir örtüşen eğitim ilkelerimiz ve okul iklimimizle Trakya Bölgesi’ndeki eğitimi çeşitlendiriyoruz” dedi.

* Başkan Ilık; “Bahçeşehir Koleji’nin eğitime ciddi katkıda bulunacağına inanıyorum”

Kırklareli’deki eğitime Bahçeşehir Koleji’nin ciddi katkısı bulunacağına inandığını belirten Başkan Ilık; “Öncelikle bu yıl eğitim ve öğretim yılına başlayan Bahçeşehir Koleji’nin yöneticilerine, öğretmenlerine ve öğrencilerine başarılar diliyorum.

Eğitim çok önemli olduğu kadar eğitimi verenler daha da önemlidir. Bahçeşehir Koleji’nin Kırklareli’deki eğitime ciddi oranda katkısı olacağına inanıyorum. Bahçeşehir Koleji’ni de bu açıdan çok önemsiyorum. Nazik ziyaretinizden dolayı da sizlere teşekkür ediyorum” dedi.