Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Yönetim Kurulu Üyesi ve Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası (Tekirdağ TSO) Yönetim Kurulu Başkanı Cengiz Günay, Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası (KTSO) Meclis Başkanı İsmail Hakkı Özsan’ı makamında ziyaret ederek, TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu’nun selamlarını ileterek, Plaket takdim etti.

18 Eylül 2019 Çarşamba günü saat 14.00’te gerçekleştirilen ziyarette konuşan Başkan Günay Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) olarak, Trakya’daki Oda ve Birlikleri ziyaret etmeye başladıklarını söyledi. Bu ziyaretler kapsamında dün Edirne’deki Oda ve Birlikleri ziyaret ettiklerini belirten Başkan Günay, bugün Kırklareli’deki Oda ve Birlikleri, yarın da Tekirdağ’daki Oda ve Birlikleri ziyaret edeceğini ifade etti.

* Başkan Günay; “Ziyaretlerimiz çok verimli ve yararlı geçiyor”

Trakya’daki Oda ve Birlikleri ziyaret ederek, istek ve sıkıntıları dinlediklerini belirten Başkan Günay; “TOBB olarak tüm Türkiye’de ziyaretler yapmaya başladık. Bu ziyaretlerimizde sıkıntı ve istekleri dinliyoruz. Odalarımızın ve Birliklerimizin yapmayı planladıkları proje ve etkinliklerle ilgili görüş alışverişinde bulunuyoruz. Çok verimli ve yararlı geçen bu ziyaretlerde aldığımız notlarımızı rapor haline getirip genel merkeze sunacağız” dedi.

Başkan Günay, bu vesileyle Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası’nın (KTSO) yöneticileriyle bir arada olmaktan memnuniyet duyduğunu ifade etti.

* Başkan Özsan; “Birlikte hareket etmemiz ile şehrimiz, bölgemiz ve ülkemiz kazanacak”

Toplantıda konuşan KTSO Meclis Başkanı Özsan; “Sayın Başkanımızın ziyareti bizleri mutlu etti. Trakya’daki Odalar ve Birlikler arasında birlik ve beraberlik duygusuyla hareket ederek Bölgemizin kalkınması için çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Gerçekleştireceğimiz ortak istişare toplantıları üyelerimiz ve bölgemiz adına pozitif etki sağlayacaktır. İşbirliği çerçevesinde, iş hayatının ve ilimizin gelişimi için bu tür toplantıları sıklaştırarak birliktelik ile hareket edeceğiz ve şehrimiz, bölgemiz ve ülkemiz kazanacak” dedi.

Ziyarette; Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Odalar ve Borsalar Daire Başkanlığı Uzman Yardımcısı Kadir Akalın, Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası (KTSO) Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Serkan Keser, KTSO Yönetim Kurulu Üyesi Ertan Özbek’te yer aldı.