Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası’ndan (KTSO)  yapılan açıklamada, Trakya Kalkınma Ajansı’nın Dış Ticaret Okulu’nun Keşan Ticaret ve Sanayi Odası’nda 01-31 Ekim 2019 tarihleri arasında 5 Hafta Eğitim + 3 Danışmanlık Görüşmesi olarak gerçekleştirileceği belirtildi.

“Dış Ticaret Okulu” için Ön Taleplerin alınmaya başladığı belirtilen açıklamada şunlar kaydedildi:

“Dış ticarette var olan potansiyelinizi ve hedef müşterilerinize nasıl ulaşabileceğinizi biliyor musunuz?  Katılımın sınırlı olduğu bu sertifikalı eğitime katılın, ürün bazında hedef pazarlarınızı belirleyin, bu pazarlara giriş stratejinizi oluşturun ve ihracata başlayın.

Eğitim Yeri: Keşan Ticaret ve Sanayi Odası / Edirne

Eğitim Ücreti: Eğitim ve danışmanlık ücretinin %80’i Trakya Kalkınma Ajansı tarafından karşılanacak olup; %20’lik (750 TL) kısmın ise katılımcının çalışanı olduğu firma tarafından karşılanması gerekmektedir.

Kontenjan: 30 Firma

Hedef Kitle: Hiç ihracat yapmamış, ihracata yeni başlamış, ihracat faaliyeti kesintiye uğramış veya ihracat kapasitesini artırmak isteyen firmalarımız.

Son Başvuru: 27 Eylül 2019

Başvuru Şekli: Başvuru formunun tarafımıza iletilmesinin ardından bağlı bulunduğunuz ildeki Yatırım Destek Ofisi Uzmanı kayıt işlemlerinin tamamlanması için sizlerle iletişime geçecektir.

Başvuru: www.trakyaka.org.tr

Detaylı bilgi için:

Edirne Yatırım Destek Ofisi / Mustafa TÜRKARSLAN/ 0284 225 10 03

Kırklareli Yatırım Destek Ofisi /Nur Feyza HALAT/ 0288 214 25 25

Tekirdağ Yatırım Destek Ofisi / Melike ATASOY / 0850 450 09 59’a başvurulabilinir.”

KEŞAN DIŞ TİCARET OKULU PROGRAMI