Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası (KTSO) Yönetim Kurulu Başkanı Soner Ilık’ı, Kırklareli Atatürk Stadyumu’nda oynanan Türkiye Masterler ve Veteranlar Futbol Ligi 2018/2019 Sezonu Süper Kupa Finali’nde Milas Spor Masterleri normal süresi 4-4 biten maçta penaltı atışları sonucunda yenerek 2. kez Süper Kupa’nın sahibi olan 39 Kırklareli Masterler Takımı Başkanı Turgay Kaplan, Başkan Yardımcıları; İdris Çelik, Tarık Küçük, Serkan Karakaya, Oyuncular; Erman Tutulmaz ve Ahmet Filiz ziyaret etti.  Ziyarette; Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Üyeleri; Ertan Özbek, Hüsnü Güngör Akarca ve Ahmet Eroğlu’da yer aldı.Takım Başkanı Turgay Kaplan 06 Ağustos 2019 Salı günü saat 16.30’da gerçekleştirilen ziyarette yaptığı açıklamasında şunları kaydetti:

“Türkiye Masterler ve Veteranlar Futbol Ligi 2018/2019 Sezonu Süper Kupa Finali’nde Kırklareli Atatürk Stadyumu’nda Milas Spor Masterleri penaltı atışları sonucunda yenerek 2. Kez bu kupanın sahibi olarak bir ilki başarmamızdan dolayı mutlu ve gururluyuz. Bu gururu ve mutluluğu takım olarak Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Soner Ilık ile paylaşmak istedik.

Her şeyden önce sahada yer alan her iki takımın futbolcularını da tebrik ediyorum. Üst düzeyde mücadele olduğunu söyleyebilirim. Rakibimizin de çok istekli olması işimizi zorlaştırdı. Maçın ilk yarısında çok fazla bireysel hata yaptık. Ancak maçın ikinci yarısıyla birlikte maçta dengeyi sağladık. Karşılıklı gollerin olması da stadyumda gelip maçı izleyen seyirciler açısından heyecan verici oldu. Penaltılarda ise kalecimizin adeta devleşmesi bizim şampiyon olmamızı sağladı.Süper Kupayı aldığımız için son derece mutluyuz. İki sezon üst üste bu kupayı alabilen yok. Biz bir ilki de başardık. Bundan sonraki yıllarda da bunu devam ettirmek istiyoruz.

Kupayı kendi ilimizde aldığımız içinde ayrıca mutluyum. Bu doğrultuda sezon boyunca bizlerden desteğini esirgemeyen herkese çok teşekkür ediyorum. Bu kupayı da yanımızda olan herkes için aldığımızı söylemek istiyorum” dedi.

Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası (KTSO) Başkanı Soner Ilık’ta Süper Kupa’yı 2. kez kazanarak Kırklareli’ye getirmelerinden dolayı 39 Kırklareli Masterler Takımı Başkanı Turgay Kaplan nezdinde tüm oyuncuları tebrik etti. Bu gururu ve mutluluğu kendileri ile paylaştıklarından dolayı da teşekkür eden Başkan Ilık, Oda olarak her zaman sporun ve sporcuların yanında olduklarını belirtti.