Eski Çorlu Belediye Başkan Yardımcısı, bir önceki dönem Tekirdağ Genç Girişimciler Kurulu Başkanı ve Pera Fotoğrafçılık Kulübü Sahibi Hülya Perin, Orion AVM Reklam ve Halkla İlişkiler Yöneticisi Verda Voyvoda Tokmak ile Kırklareli Fotoğraf ve Sinema Sanatı Derneği (KIFSAD) Başkanı Ali Gökçen Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası (KTSO) Başkanı Soner Ilık’a makamında bir ziyaret gerçekleştirdi.

Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası (KTSO) Başkanı Soner Ilık’ın Kırklareli Genç Girişimciler Kurulu Başkanı olduğu dönemde birlikte çalıştığı, bir önceki dönem Tekirdağ Genç Girişimciler Kurulu Başkanı ve Pera Fotoğrafçılık Kulübü Sahibi Hülya Perin Başkan Ilık’ı, Pera Fotoğrafçılık ve Orion Alışveriş Merkezi işbirliğinde 28 Temmuz 2019 Pazar günü saat 16.00’da Orion AVM Alt Kat’ta düzenlenecek olan “Orion Fotoğraf Günleri”ne davet etti.

Gerçekleştirilen ziyaretten ve davetten dolayı çok memnun kaldığını belirten Başkan Ilık, Oda’nın bugüne kadar yaptığı ve bundan sonrada yapmayı planladığı çalışmalar ile ilgili olarak bilgiler verdi. Başkan Ilık, Pera Fotoğrafçılık Kulübü ve Kırklareli Fotoğraf ve Sinema Sanatı Derneği (KIFSAD) ile çeşitli çalışmalara imza atabileceklerini söyledi.