Tamamen Yerli Steak Burger satışı yapılacak olan “Monarch Burger”in Türkiye’deki İlk Şubesi 13 Temmuz 2019 Cumartesi günü saat 13.00’te açıldı.Açılış törenine; Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası (KTSO) Yönetim Kurulu Başkanı Soner Ilık, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Serkan Keser, “Monarch Burger”in işletmecileri; Gökhan Mardin, Yasin Koç, Yakup Öztürk ile çalışanlar ve Kırklarelililer katıldı.* “Kırklareli Hardaliyesi”, “Monarch Burger”in Menüsü’nde yer alacak

Başkan Ilık açılışta yaptığı konuşmasında; “Türkiye’deki İlk Şubesi’ni Kırklareli’de açmayı tercih eden “Monarch Burger”in işletmecilerine teşekkür ederiz. Burada satışa sunulacak Burgerler tamamen Yerli Steak Burgerler’den oluşmaktadır. Ayrıca açılışını yaptığımız işletmede bir ilk gerçekleştirilerek “Kırklareli Hardaliyesi”de menülerinde yer alacak. Hardaliyemizin tanıtılmasında katkıda bulunacak olan işletmelere bizde Oda olarak her türlü desteği vermeye hazırız. Yeni işletmenin Kırklareli’mize hayırlı olmasını diliyorum” dedi.* “Tüm Şubelerimizde “Kırklareli Hardaliyesi”ne yer vereceğiz”

“Monarch Burger” işletmecilerinden Gökhan Mardin İlk Şubelerini Kırklareli’de açmaktan son derece mutlu olduklarını belirterek şunları kaydetti:

“Türkiye’de bir marka haline gelebilmek için İlk Şubemizi Kırklareli’de açtığımız “Monarch Burger” işletmemizde tamamen Yerli Steak Burger satışı yapacağız. İlk adımı Kırklareli’den attığımız işletmemizi Trakya’dan başlayarak Anadolu’da ve tüm Türkiye’de Marka haline getirmek istiyoruz. Buradan sonra Edirne, İstanbul, Beylikdüzü, Niğde, Iğdır gibi yerlerde Şubeler açmayı hedefliyoruz. Ayrıca Balkan Ülkeleri’nden de Bayilik isteyenler var. Tüm bu açmayı planladığımız Şubelerimizde “Kırklareli Hardaliyesi”ne de menümüzde yer vereceğiz. Yeni işletmemiz başta Kırklareli’miz olmak üzere tüm ülkemize hayırlı olsun.”* Başkan Ilık ve Keser açılışın ardından işletmeyi gezdiler

Eski Hastane Caddesi Kırklareli Öğretmenevi yanında hizmet vermeye başlayan işletmenin açılış kurdelesini; Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası (KTSO) Yönetim Kurulu Başkanı Soner Ilık, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Serkan Keser, “Monarch Burger”in işletmecileri; Gökhan Mardin, Yasin Koç, Yakup Öztürk birlikte kestiler.

Yapılan açılışın ardından Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası (KTSO) Yönetim Kurulu Başkanı Soner Ilık, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Serkan Keser işletmeyi gezerek işletme sahiplerinden bilgiler aldılar.