* Ramazan Ayı’nın tüm vatandaşlara ve İslam Âlemi’ne hayırlı olmasını temenni eden Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası (KTSO) Başkanı Soner Ilık tüm Oda Üyeleri’ni 29 Mayıs 2019 Çarşamba günü akşamı Hidden Garden Kır Bahçesi’nde düzenleyecekleri İftar Programı’na davet etti.

Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası (KTSO) Başkanı Soner Ilık yaptığı açıklamasında Ramazan Ayı dolayısıyla düzenledikleri İftar Programı’nda Oda Üyeleri’ni bir sofrada buluşturacaklarını ifade etti.
Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası’nın 29 Mayıs 2019 Çarşamba günü akşamı Kırklareli merkez ilçede faaliyet gösteren Hidden Garden Kır Bahçesi’nde (İstanbul Yolu 3. Km.) Oda Üyeleri’ne verilecek olan İftar Yemeği ile ilgili olarak Yönetim Kurulu Başkanı Soner Ilık yaptığı açıklamasında şunları kaydetti:
“Oda üyelerimize yönelik olarak uzun bir aradan sonra geçtiğimiz yıl ilkini düzenlediğimiz İftar Yemeği Programımızı geleneksel hale getirmek istiyoruz. Bu kapsamda bu yıl da üyelerimizi iftar sofralarımızda buluşturacağız. Ramazan ayının bolluk ve bereketini aynı sofrada paylaşmak, birlik ve beraberliğimizi artırmak amacıyla düzenleyeceğimiz iftar programımıza Oda üyelerimizin katılımını bekliyor, gösterecekleri katılımlarından dolayı şimdiden teşekkür ediyorum.
Rahmet ve Bereket Ayı Ramazan-ı Şerif’in ve bu güzel iftar sofralarının, özlediğimiz sevgi ve kardeşlik ortamını güçlendirmeye vesile olmasını temenni eder, bu mübarek gün ve gecelerin ülkemize, İslâm Âlemi’ne ve tüm insanlığa hayırlar getirmesini Cenabı Allah’tan niyaz ederim.”