* Kırklareli Milli Eğitim Müdürlüğü ile Trakya Kalkınma Ajansı (TRAKYAKA) tarafından düzenlenen “Bir Fikrim Var” Projesi Final Yarışması’nda “The Thrace Post” Projesi ile 1. olan Kırklareli Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Sosyal Bilimler Lisesi’nin Proje Takımı Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası (KTSO) Başkanı Soner Ilık’a desteklerinden dolayı teşekkür ziyaretinde bulundu.Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası (KTSO) Başkanı Soner Ilık’a ziyarette bulunan; Kırklareli Valiliği Kırklareli İl Milli Eğitim Müdürlüğü ile Trakya Kalkınma Ajansı (TRAKYAKA) tarafından yürütülen “Bir Fikrim Var” Projesi’nin Final Yarışması’nda The Thrace Post” Projesi ile 1. olan Kırklareli Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Sosyal Bilimler Lisesi’nin Proje Takımı desteklerinden dolayı teşekkür ettiler.

* Başkan Ilık; “Öğrencilerimiz geliştirdikleri fikirler ve projeler ile geleceğe ışık tutacaklar”

Öğrencilerin geliştirdikleri fikirler ve projeleri ile geleceğe ışık tutacaklarını ifade eden Başkan Ilık; “Ülkemizin düşünen ve üreten beyinlere ihtiyacı var. Bu sebeple “Bir Fikrim Var Projesi”ni çok önemsiyoruz. Öğrencilerimiz geliştirdikleri fikirler ve projeler ile geleceğe ışık tutacaklardır. Türkiye Cumhuriyeti artık büyük bir ülke, artık dünyada başı eğilen bir ülke değiliz. 24 milyon öğrencimiz var, sizler dünyada bizim getirdiğimiz seviyenin çok çok üzerine çıkarmanız lazım ülkeyi. Onun içinde düşünmeniz ve üretmeniz gerekiyor. 1. olmanız bizim için ayrı bir gurur kaynağı olmuştur. İl genelindeki 267 proje içinde almış olduğunuz başarıdan dolayı hepinizi tebrik eder, projede emeği geçen herkese teşekkür” dedi.

İngilizce Öğretmenleri Ümit Bulun’un nezaretinde gerçekleştirilen ziyarette; “The Thrace Post” Projesi” ile 1. olan Rana Kurt, Azize Belgin Gazi, Ayça Bayırlı, Çiçek Hayat Kapısız ve Ahmet Taha Yücel, Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası (KTSO) Başkanı Soner Ilık’a desteklerinden dolayı teşekkür ederek, mutluluklarını paylaştı.