* Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası (KTSO) Başkanı Soner Ilık’ı ziyaret eden Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği (ÇYDD) Kırklareli Şube Başkanı Birsen Meriç, geçtiğimiz günlerde Derneklerinin 25. Kuruluş Yılı dolayısıyla gerçekleştirdikleri “Dayanışma Yemeği”ne verdiği desteklerinden dolayı teşekkür etti.Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası (KTSO) Başkanı Soner Ilık, Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği (ÇYDD) Kırklareli Şubesi Yönetimi’ni makamında ağırladı.

08 Mayıs 2019 Çarşamba günü saat 12.00’de gerçekleştirilen ziyarette; Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği (ÇYDD) Kırklareli Şube Başkanı Birsen Meriç, Başkan Yardımcısı Ali Şakir Kuru, Sayman Şükran Balcıoğlu, Yazman Sebahat Koç, Üyeler Şükran Yöney ve Yusuf Baran yer aldı.

Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği (ÇYDD) Kırklareli Şube Başkanı Birsen Meriç, geçtiğimiz günlerde Derneklerinin 25. Kuruluş Yılı dolayısıyla gerçekleştirdikleri “Dayanışma Yemeği”ne verdiği desteklerinden dolayı Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası (KTSO) Başkanı Soner Ilık’a teşekkür etti.

Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası (KTSO) Başkanı Soner Ilık, gerçekleştirilen ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek; “Atatürk ilke ve devrimlerini korumak, geliştirmek, çağdaş eğitim yoluyla çağdaş insan ve çağdaş topluma ulaşmak amacını güden Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği, ülkenin “çağdaş uygarlık düzeyinin üzerine çıkması” ülküsü için bilgi, beceri ve deneyim birikimiyle, gönüllü çalışan bir sivil toplum örgütüdür.

Evrensel; çocuk, kadın ve insan haklarına saygılı; demokratik, laik bir toplum ve sosyal hukuk devleti düzeninin gerçekleştirilmesi, korunması ve geliştirilmesi. Bireylerin hukuksal, siyasal, ekonomik, kültürel, toplumsal, fiziksel konumunun geliştirilmesi, tüm insan hakları ve özgürlüklerinden yararlanmalarının sağlanması gibi konulara öncelik veren bu tür derneklerimize Oda olarak her türlü desteği vermeye hazırız. Kurucu Başkanınız Türkan Saylan’ı bir kez daha rahmetle anıyorum. Bundan sonra yapacağınız çalışma ve faaliyetlerde başarılar diliyorum” dedi.