Odamız Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) tarafından dijital dönüşüm programı çerçevesinde yeniden düzenlenen üyelik programını kullanmaya başlamıştır. Söz konusu üyelik programında üyelerimizin giriş yapacakları belge taleplerini karşılayıp Oda üyelik aidatlarını ödeyebilecekleri bir üyelik sistemi bulunmaktadır.
Yeni üyesi sistemine sadece firma yetkilileri kayıt olabilmektedir. Firma yetkilisinin cep telefon numarasının üye sistemimizde kayıtlı olması gerekmektedir. Doğrulama kodu firma yetkilisinin cep telefonunda kayıt esnasında gönderilecektir.
Kayıt anında yapılan doğrulama ile cep numarası seçimi boş veya gelen numara yanlış ise aşağıda yer alan Odamız yetkilileri ile irtibata geçmeniz gerekmektedir.
Tüm kayıt ve işlem adımlarının anlatıldığı yardım dökümanına ulaşmak için lütfen tıklayınız.
(https://uye.tobb.org.tr:30080/sites/default/files/TOBB_BS_UYE_FIRMA_KULLANICI_KLAVUZU.pdf)
Yeni üyelik sistemine kayıt olmak için TIKLAYIN. (https://uye.tobb.org.tr/organizasyon/getInfo.jsp)
Kayıt İşlemi Gerçekleştirdiyseniz Yeni üyelik Sisteme girmek için TIKLAYIN (https://uye.tobb.org.tr/organizasyon/firma-index.jsp)
Bilgilerinize sunarız.
NOT: Odamız Yönetim Kurulumuzun kararı ve Oda Meclisimizin Bütçe Onayı ile internet üzerinden üyelik sistemimizden alınacak Faaliyet Belgeleri ücretsizdir. Tüm üyelerimize önemle duyurulur.
KIRKLARELİ TİCARET ve SANAYİ ODASI
İletişim için:
Tel: (0288) 212 43 25 – (0288) 214 42 56
Özgür Emir – Bahar Rodoplu Kutlu