31 Mart 2019 Pazar günü yapılacak olan Mahalli İdareler Seçimleri’nde İYİ Parti Kırklareli İl Genel Meclisi 1. Sıra Adayı olan Meserret Altıntel ile İYİ Parti Kırklareli İl Başkan Yardımcıları Armağan Erkan, Hakan Sıvacılar ve İYİ Parti Kırklareli Merkez İlçe Başkanı Serkan Uçar Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası (KTSO) Başkanlığı’nı ziyaret etti.
12 Mart 2019 Salı günü saat 12.30’da gerçekleştirilen ziyarette; Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Soner Ilık, Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkan Yardımcısı Halit Sucuoğlu, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Serkan Keser, Yönetim Kurulu Üyesi Nihat Bıyıklı misafirlerini ağırladı.
Samimi ve hoşsohbet ortamında gerçekleştirilen ziyarette Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Soner Ilık Oda olarak bugüne kadar yaptıkları ve bundan sonra yapacakları faaliyetler hakkında bilgiler vererek, toplumun her kesiminden bu yaptıkları çalışmalara destek beklediklerini söyledi.
Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Soner Ilık ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getirerek, başarılar diledi.