* Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası (KTSO) Yönetim Kurulu Başkanı Soner Ilık; “Cumhurbaşkanımızın İstihdam Seferberliği Çağrısı üzerine üst birliğimiz Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) “Burası Türkiye Burada İş Var” sloganıyla “İstihdam Seferberliği 2019” Programı’nı başlattı. Başlatılan bu “İstihdam Seferberliği”ne tüm Kırklareli Esnafımız gereken desteği veriyor. Kendilerine teşekkür ederim” dedi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın İstihdam Seferberliği Çağrısı üzerine Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) “Burası Türkiye Burada İş Var” sloganıyla 25 Şubat 2019 Pazartesi günü TOBB’da; Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak, Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk ve Ticaret Bakanı Sayın Ruhsar Pekcan’ın da aralarında bulunduğu 7 bakanın katılımı ile “İstihdam Seferberliği 2019” Bilgilendirme Toplantısı düzenlemişti.

Düzenlenen toplantının ardından “İstihdam Seferberliği” tüm yurt genelinde hızlı bir şekilde toplumun her kesimine tanıtılmaya başladı.

* Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası’ndan “İstihdam Seferberliği”ne tam destek

Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası (KTSO) Başkanlığı’da “İstihdam Seferberliği”nin Kırklareli’de etkin ve hızlı bir şekilde hayata geçirilebilmesi için çalışmalarını başlattı. Bu çalışmalar kapsamında hazırlanan Afişler merkez ilçenin değişik noktalarında faaliyet gösteren esnafların dükkan camlarına asılarak vatandaşlarımızın bilgilenmeleri sağlandı.

* Başkan Ilık; “Herkesi İstihdam Seferberliği’ne destek vermeye davet ediyoruz”

“Ülkemize güven duyup, işimizi geliştirmeye, istihdama katkı sağlayamaya, ekonomik büyümemizi sürdürmeye odaklanmamız gerekiyor” diyerek herkesi İstihdam Seferberliği’ne destek vermeye davet eden Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası (KTSO) Yönetim Kurulu Başkanı Soner Ilık; “Cumhurbaşkanımızın İstihdam Seferberliği Çağrısı üzerine üst birliğimiz Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) “Burası Türkiye Burada İş Var” sloganıyla “İstihdam Seferberliği 2019” Programı’nı başlattı. Hazine ve Maliye Bakanımız Sayın Berat Albayrak, Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanımız Sayın Zehra Zümrüt Selçuk ve Ticaret Bakanımız Sayın Ruhsar Pekcan’ın da aralarında bulunduğu 7 bakanımızın katılımı ile 25 Şubat 2019 Pazartesi günü TOBB’da düzenlenen “İstihdam Seferberliği 2019” Bilgilendirme Toplantısı ile birlikte Kırklareli’de çalışmalarımızı başlattık. Yerel ve Ulusal basınımızın katılımı ile basın açıklaması yaptık.  Oda olarak bastırdığımız Afişlerimizi merkez ilçenin değişik noktalarında faaliyet gösteren esnafların dükkan camlarına asılarak vatandaşlarımızın bilgilenmeleri sağlandı. Bizlere destek veren tüm esnaflarımıza teşekkür ederiz” dedi.