39 Kırklareli Masterler Derneği Başkanı Turgay Kaplan, Başkan Yardımcısı Mehmet Özyüksel ile Genel Kaptan İdris Çelik, Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası (KTSO) Başkanı Soner Ilık’ı ziyaret etti. 28 Şubat 2019 Perşembe günü saat 1530’da gerçekleştirilen ziyarette KTSO Başkan Yardımcısı Serkan Keser ile Yönetim Kurulu Üyesi Ertan Özbek’te hazır bulundu.

KTSO Başkanı Soner Ilık’ın ismin yazılı olduğu 39 numaralı formayı hediye eden Dernek Başkanı Kaplan; “Dernek olarak Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Soner Ilık’ı ziyaret edip takımımızın formasını takdim ettik. Kendilerine göstermiş olduğu ilgiden dolayı teşekkür ederiz.

Amacımız Kırklareli’miz için görev üstlenmiş olan derneğimizin bağımsız bir kuruluş olduğunu göstermek. Çok şükür ki bugüne kadar tarafsızlığımızı koruduk ve korumaya da devam edeceğiz. Bizim tek bir taraflı olduğumuz bir yan var o da Kırklareli’dir. Biz sadece bir futbol kulübü değiliz. Dernek çatısı altında tüm sosyal projelerde yer alabiliyoruz. Bu doğrultuda Başkanımıza üzerimize düşen bir görev olduğu takdirde yerine getirebileceğimizi ifade ettik” dedi. KTSO Başkanı Soner Ilık’ta gerçekleştirilen ziyaretten son derece memnun kaldığını belirterek, Oda olarak her zaman sporun ve sporcuların yanında olduklarını belirtti.