* Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası (KTSO) Başkanı Soner Ilık; “Kırklareli Merkez İlçe ile ilçelerinde faaliyetlerini sürdüren ve 2. El Motorlu Kara Taşıtı Ticareti ile iştigal eden firma sahipleri ve personeline yönelik olarak 12-13-14 Aralık 2018 tarihleri arasında gerçekleştirilen “2. El Motorlu Kara Taşıtları Alım Satım Sorumlusu” Sınavı’na katılan 48 kişiden 27’si Sertifika almaya hak kazandı” dedi.

Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası (KTSO) ile Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Mesleki Yeterlilik Belgelendirme Merkezi (MEYBEM) işbirliğinde 12-13-14 Aralık 2018 tarihleri arasında gerçekleştirilen “2. El Motorlu Kara Taşıtları Alım Satım Sorumlusu” Sınavı’na katılan 48 kişiden 27’si Sertifika almaya hak kazandı.

Sertifika almaya hak kazanan kursiyerler içinKırklareli Ticaret ve Sanayi Odası (KTSO) Meclis Toplantı Salonu’nda 01 Mart 2019 Cuma günü saat 11.00’de Sertifika töreni düzenlendi.

Sertifika Töreni’nde konuşan Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası (KTSO) Başkanı Soner Ilık; “Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası (KTSO) ile Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Mesleki Yeterlilik Belgelendirme Merkezi (MEYBEM) işbirliğinde 12-13-14 Aralık 2018 tarihleri arasında gerçekleştirilen “2. El Motorlu Kara Taşıtları Alım Satım Sorumlusu” Sınavı’na katılan 48 kişiden 27’si Sertifika almaya hak kazandı. Kırklareli Merkez İlçe ile ilçelerinde faaliyetlerini sürdüren ve 2. El Motorlu Kara Taşıtı Ticareti ile iştigal eden firma sahipleri ve personeline yönelik olarak yapıldı. Adaylara; “Motorlu Kara Taşıtı Satın Alma İşlemleri”, “Satın Alınan Araçları Satışa Hazırlama” ve “Satış İşlemleri” konularında Uygulamalı Sınavlar gerçekleştirildi. Geçekleştirilen sınavlarda Erim Otomotiv sahibi Onur Tokgöz fiziki olarak yardım sağladı. Kendisine teşekkür ederiz” dedi.