Kırklareli’nin sorunlarının ve çözüm önerilerinin konuşulduğu Kırklareli Sivil Toplum Kuruluşları (STK) Platformu’nun 2. toplantısı Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası (KTSO) Yönetim Kurulu Başkanı Soner Ilık başkanlığında, S.S. Kırklareli Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Halil Kahraman’ın evsahipliğinde gerçekleştirildi.

19 Şubat 2019 Salı günü saat 18.00’de S.S. Kırklareli Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Toplantı Salonu’nda Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası (KTSO) Yönetim Kurulu Başkanı Soner Ilık başkanlığında gerçekleştirilen toplantıya; Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası (KTSO) Meclis Başkanı İsmail Hakkı Özsan, S.S. Kırklareli Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Halil Kahraman, Kırklareli Ticaret Borsası (KTB) Başkanı Turhan Altıntel, Kırklareli Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birlik Başkanı Ali Fuat Şeker, Kırklareli İli Damızlık Sığır Yetiştiricileri Birliği Başkanı Ali Dermenci ile Kırklareli Ziraat Odası Başkanı Ekrem Şaylan katıldı.

Düzenlenen toplantı ile ilgili olarak açıklamada bulunan Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası (KTSO) Yönetim Kurulu Başkanı Soner Ilık; “Kırklareli ekonomisini daha ileri seviyelere yükseltebilme adına, birlikten kuvvet doğar diyerek yaklaşık bundan 4 ay evvel oluşturduğumuz Kırklareli Sivil Toplum Kuruluşları (STK) Platformu 2. toplantısını gerçekleştirdi. Amacımız birlik ve beraberlik içerisinde çalışarak, Kırklareli’yi hak ettiği seviyeye getirmektir. Gerçekleştirdiğimiz toplantılarımızda ilimizin her türlü sorununu masaya yatırarak, Sivil Toplum Kuruluşları olarak bu sorunların çözüme kavuşturulabilmesi için yapılması gerekenler hakkında görü alışverişinde bulunuyoruz. Her şey Kırklareli halkımızın en iyi hizmetleri alabilmesi içindir” dedi.