Üyelerinin menfaatlerini her şeyin üzerinde tutan Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası Yönetimi, Türkiye Ekonomi Bankası (TEB) ile üyelerine büyük avantajlar sağlayacak anlaşmaya imza attı.

Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası’nda gerçekleştirilen programda; Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası (KTSO) Başkanı Soner Ilık ile Türkiye Ekonomi Bankası (TEB) Kırklareli Şube Yöneticisi Kamuran Ergüner protokolü imzaladılar. Türkiye Ekonomi Bankası (TEB) İşletme Müşteri İlişkileri Yetkilisi Gürkan Türköz ile Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası Genel Sekreteri Merve Gelep’te imza töreninde hazır bulundu.

Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası (KTSO) Başkanı Soner Ilık protokol ile üyelere sağlanan avantajlarla ilgili olarak yaptığı açıklamasında şunları kaydetti:

“Türkiye Ekonomi Bankası (TEB) ile Oda üyelerimize büyük avantajlar sağlayacak bir protokole imza attık. Bu kapsamda; oda üyelerimizin bireysel ihtiyaçları için %2,15 faiz ile Bireysel İhtiyaç Kredisi kullanma imkanı sunulmaktadır. Üyelere özel sunulan bireysel kredi kullanım şartında dosya masrafı alınmayacak olup, 1 adet otomatik ödeme tanımlanması, kredi bağlantılı hayat sigortası ve kredi kartı sahipliği aranacaktır. Şahsınıza ait banka hesaplarından hesap işletim ücreti alınmayacaktır. Marifetli Hesap ile üyelerimiz birikimlerini özel faiz oranları ile gecelik vadeli mevduatta değerlendirebilirler. Diledikleri zaman para yatırma ve para çekme işlemlerini gerçekleştirebilirler. Marifetli Hesap’tan gerçekleştirilecek EFT/Havale işlemleri faiz geliri elde edilebilmesi için gerekli tutarı Marifetli Hesabı’nda bulunduran ve asgari 2 iş günü faiz geliri elde eden üyelerimiz için ücretsiz olarak gerçekleştirilebilecektir.

TEB POS Cihazları’nda özel fiyatlar; Ertesi Gün 2,55%, Blokeli 33 gün veya Sabit Ücretli POS ürünleri basit ve kolay bir çözüm olup, düşük cirolu işyerleri için çok caziptir.

Bünyesinde Taksitli Ticari Kredi, Şirket Kredi Kartı ve KMH olmak üzere 3 farklı ticari ürün bulunduran Patron Kart kullanma imkanı sunulmaktadır. Patron Kart ile alışveriş yapılması ve ATM’den KMH hesabına erişilebilmesinin yanı sıra 7/24 şubeye gelmeden ATM, kurumsal internet bankacılığı, kurumsal mobil bankacılık ve şirket telefon bankacılığı vasıtasıyla Taksitli Ticari Kredi kullanma imkanı bulunmaktadır.

Üyelerimizden gerekli muvafakat alınarak üye bilgileri banka ile paylaşılması durumunda banka tarafından önonaylı limit tahsisi yapılabilecektir. Aylık olarak İnternet Bankacılığı kanalından 5 EFT ve 5 Havale; Mobil Bankacılık kanalından 5 EFT ve 5 Havale olmak üzere toplam 10 EFT ve 10 havale işlemi ücretsiz olarak sunulacaktır. 10 yapraklı çek karnesi alması durumunda, 1 adet çek karnesi için ilan edilen güncel ücretler üzerinden %50 indirim uygulanacaktır. %1,99’dan başlayan faiz oranları ile “Taksitli Ticari Nakit Kredi” kullanma imkanı sunulacaktır. Ayrıca üyelerimize özel sunulan TEB Yıldız Priority ve TEB Platinum Kredi Kart ile restoran harcamalarında %10 ekstra bonus, bonuslarınızın Uçuş Mili olarak kullanımı, seyahatlerinizde 3 kat bonus, ücretsiz lounge konforu, havalimanı otoparklarında %50 indirim, ücretsiz transfer hizmeti, TEB Havaalanı shuttle hizmeti, araç kiralama hizmetinde özel fiyatlar, sinema ve tiyatro biletlerinin %50’si TEB’den, ücretsiz kuru temizleme hizmeti verilecektir. 

Tüm bonus özelliklerine sahip olan TEB Bonus Card ile hem harcarken bonus kazanabilir hem de taksitli alışveriş imkanından faydalanabilirsiniz. Hafta içi toplamda 100 TL harcadığınızda o hafta sonu yapılacak sinema ve tiyatro harcamalarına %50 indirim kazanabilirsiniz. Harcama sözü vererek 500 TL’ye varan bonus kazanma şansını yakalayabilirsiniz. Avans mil özelliği sayesinde dünyanın istediğiniz köşesine istediğiniz bir havayolu şirketinden bedava uçak bileti alabilirsiniz.”