Kırklareli 55. Mekanize Piyade Tugay Komutanı Tuğgeneral Turan İnan, Kırklareli’deki görevine başlamasının ardından kendine hayırlı olsun ziyaretinde bulunan Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası (KTSO) Yönetim Kurulu Başkanı Soner Ilık’a iade-i ziyaret gerçekleştirdi.

10 Ocak 2019 Perşembe günü saat 10.45’te gerçekleştirilen ziyarette; Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası (KTSO) Meclis Başkanı İsmail Hakkı Özsan ile Yönetim Kurulu Üyesi Nihat Bıyıklı’da yer aldı.

Ziyarette Başkan Ilık yürüttükleri projeler hakkında İnan’a bilgi verdi. Tüm kurum, kuruluş ve sivil toplum örgütleri ile uyum içerisinde çalıştıklarını söyledi. Kırklareli için gece gündüz demeden hizmet edebilmek için gayret gösterdiklerini anlatan Başkan Ilık, kendilerine destek olan herkese teşekkür ederek, gerçekleştirdikleri ziyaretten dolayı Tuğgeneral İnan’a duydukları memnuniyeti dile getirdi.

Tuğgeneral İnan’da sivil toplum örgütlerinin önemini bildiklerini bu sebeple her zaman birlik ve beraberlik içerisinde çalışmalar yapmaya hazır olduklarını ifade etti.